Zafer İnananlarındır

Antalyaspor bu, seri bozma konusunda master yapmışızdır evelallah…

Zafer İnananlarındır
29 Ağustos 2018 08:27

Bu sezon çok kısıtlı imkanlar ile lige başladık. Yönetim kaosu, camianın içerisinde bulunduğu durum, maddi imkansızlıklar gibi sebeplerden ötürü kadro oluşturmakta sıkıntı yaşıyoruz. Hatta transfer ettiğimiz iki oyuncuya lisans bile çıkaramadık.

Bütün bu olumsuzluklara rağmen Beşiktaş deplasmanında çatır çatır savaşan, direnen bir takım vardı sahada. Geçen hafta geriden gelip beraberliği yakalayan, hatta son anlarda galibiyeti kaçıran takımımız aslında hiç de öyle kolay teslim olacak bir takım olmadığının sinyalini vermişti herkese. Sanırım Şenol Hoca halen geçen sezonun etkisindeydi. Öyle ya, hakem efendiler yine el atardı olaya. Lakin öyle olmadı. Hatta hakem efendiler maçı sekiz kişi tamamlaması gereken Beşiktaş’a kıyağını da yaptı yine. Attığımız gole ‘ofsayt‘ diyen futbolseverler rica ediyorum yazımın geriye kalan kısmını okumadan sayfayı terk etsinler. Zira futbolu ve kurallarını bilen insanlar okusun yazılarımı bir zahmet.

Bu takım gerçekten desteği hak ediyor. 45 maç sonra Beşiktaş’ı evinde mağlup eden ilk takım olduk. Stadımızın açılış maçında hakem efendileri de arkalarına alıp attıkları 5 golün rövanşını da almış olduk böylece. Hem de öncekilerden çok daha güçsüz bir takımla yaptık bunu. Antalyaspor bu, seri bozma konusunda master yapmışızdır evelallah.