Yok Eşimiz Benzerimiz

Dünya üzerinde gerçekten eşi benzeri olmayan bir takıma aşık olmuşuz. Tamam, bir maç olur iki maç olur da, bizim tarihimizde birçok maç var geriden gelip kazandığımız…

Yok Eşimiz Benzerimiz
A+
A-
5 Eylül 2018 08:27

Dünya üzerinde gerçekten eşi benzeri olmayan bir takıma aşık olmuşuz. Tamam, bir maç olur iki maç olur da, bizim tarihimizde birçok maç var geriden gelip kazandığımız. Yıllar geçiyor; futbolcular, yönetim, teknik direktör değişimi yaşanıyor ama takımdaki o ruh, o kimya asla değişmiyor. Müthiş bir olay bu. Asla pes etmiyoruz. Yıllar geçse de asla pes etmiyoruz ve etmeyeceğiz de!

Bu yazımda özellikle Boffin hakkında yazmak istiyorum. Bu sezon gerçekten çok iyi işler çıkarıyor Boffin. Şimdiye kadar sergilediği performans kusursuz. Elbette hataları olacak ama canla başla mücadele ediyor. Böyle devam Boffin. Diego da çok iyi işler yapıyor. Resmen gemisini kurtaran kaptan.

Tribünde sıcağa rağmen düşmemeye çalıştık. Su gibi ter aktı üzerimizden destek verirken. Son dakikaya kadar pes etmedik ve maçı  zor da olsa aldık. Mükemmel ötesi, çok uzun uğraşların sonucu dev pankartlarımız da tribün grubu sosyal medya sayfalarında bolca konuşuldu. Umarız bu birliktelik Ali Şafak Öztürk Başkanın geri dönmesi ile büyük bir enerji oluşturacak ve skor tabelasına yansıyacak.

Omuz omuza devam. Biz bitti demeden bitmez!