Yeter Artık

Kaybetmememiz gereken maçları maçları kaybetmeye devam ediyoruz. İnanılır gibi değil …

Yeter Artık
10 Mayıs 2017 08:24

Kaybetmememiz gereken maçları maçları kaybetmeye devam ediyoruz. Önce içeride Trabzonspor sonra da Başakşehir… İnanılır gibi değil.

Aslında bu iki maçta da kötü değildik. Trabzonspor maçında gol bulamadık, rakip golü atınca çözüldük ve skor 3-0’a geldi. Tabi bunda hakemlerin de payı büyük. Başakşehir maçında yine baskılı başladık pozisyonları da bulduk ama sonuca gidemedik.

Eto’o son birkaç haftadır iyice orta sahaya yerleşti. Orta sahadaki yaratıcı oyuncu eksikliğimiz Eto’o’nun bu işlere kalkışmasına sebep oluyor. Böyle olunca gol noktasında eksik kalıyoruz. Gerçi Eto’o en uçta oynasa bile her maçta adım adım marke ediliyor. Takımın mücadelesini beğeniyorum ama böyle maçlarda skor üretemiyoruz. Başakşehir maçı atanın kazanacağı bir maçtı. Bir anlık savunmadaki dalgınlık bize pahalıya mal oldu. Biz kaybettikçe Trabzonspor da kaybediyor, umudumuzu devam ettiriyoruz ama nereye kadar?

Yeter artık” dememin sebebi de hakemlerden ötürü… Bu sezon bize karşı yapılan kaçıncı hata sayamadım. Rıza Hoca da maçtan sonra patladı zaten. Yayıncı kuruluşa verdiği demeçten anlamıştır herkes. Ayrıca bu takım sezon sonunda Avrupa Kupasına katılmasa bile ben hocayı başarılı buluyorum. İlk altı haftada sadece iki puanla ligin dibindeki takımı buralara kadar getirmek de başarıdır bence. Bunu Rıza Çalımbay olduğu için söylemiyorum, kim olsa aynısını söylerdim.

Avrupa için hala şansımız var. Sonuna kadar mücadelemizi sürdürmeliyiz. Bu sezon olmasa bile seneye bu kadroya yapılacak nokta transferlerle hedefe daha emin adımlarla ilerleriz.

Şimdi her şeyi bir kenara bırakıp Fenerbahçe maçına konsantre olma zamanı.

Haydi Akrepler!

 

 

 

ETİKETLER: ,