Yeni Hedef Gelir mi

24 Haziran 2020 08:50

Evren İlkdoğan yazdı…

Çaykur Rizespor’u yenerek matematiksel olarak olmasa bile ligde kalmayı psikolojik olarak garantilediğimizi düşünüyorum. Kalan maçlarda hem gelecek sezonun kadrosunu şekillendirmek hem de yedeklerde az süre alan oyuncuların değerlendirmesi için önemli maçlar oynayacağız.

Maçları kazandıkça üst sıralara daha da yaklaşıyoruz. Acaba yeni bir hedef gelir mi diye düşünmeden de edemiyorum. Arka arkaya gelecek 1-2 galibiyet, yedincilik hatta altıncılık umudunu canlandırabilir.

Fikstürdeki Başakşehir ve Trabzonspor maçları bu doğrultuda önemli rol oynayacaktır.

Rizespor maçındaki hırsı görünce, ister istemez aklıma Alanyaspor maçı geldi ve bu maçta oynanan futbolun arasında dağlar kadar fark olduğunu gördük. Kaybetmek değil, mücadele etmeden yenilgiyi kabullenmek koydu şahsen bana.

Transfer dönemi resmen başlamasa bile, belli hamlelerin yavaş yavaş olmaya başladığını düşünüyorum. Geleceğin Antalyaspor’unu kurmak adına, özellikle bu ekonomik krizde gençlere yatırım yapmak çok daha elzem hale geldi. Oyuncu izleme komitesinin hem ülke içinde hemde dışında iyi bir portföy oluşturduğuna inanıyorum.

Umarım gelecek sene artık üst sıraları ve Avrupayı hedefleyen bir Antalyaspor izleriz. Hem yönetim hem şehir ve en önemlisi de biz taraftarlar bunu sonuna kadar hak ediyoruz çünkü.

ETİKETLER: