Yeni Forma Göğüs Sponsoru Çağlayan Grup Oldu

Antalyaspor’un 2023-2024 sezonunda forma göğüs sponsoru Çağlayan Grup oldu.

Yeni Forma Göğüs Sponsoru Çağlayan Grup Oldu
11 Ağustos 2023 10:42

Antalyaspor’un 2023-2024 sezonunda forma göğüs sponsoru Çağlayan Grup oldu. İstanbul’da gerçekleştirilen imza töreninde Başkan Sabri Gülel ile Çağlayan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Çağlayan hazır bulundu.

Antalyaspor ile yaptıkları anlaşmadan dolayı mutlu olduklarını dile getiren Çağlayan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Çağlayan, “Süper Lig’in en kıymetli takımlarından Antalyaspor’un göğüs sponsoru olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Türk futboluna ve Antalyaspor’a destek olmaktan ötürü gururluyuz. Bu iş birliğinin hem Antalya’nın marka değerine hem de şirketler grubumuza olumlu katkı sağlayacağını umuyor, anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Göğüs sponsorluğu anlaşmasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Sabri Gülel ise “Kulüp olarak en büyük hedeflerimiz; Trendyol Süper Lig’de başarılı bir sezon geçirmek ve takımımızın marka değerini uluslararası futbol camiası nezdinde artırmak. Bu hedefler doğrultusunda ilerlerken böyle önemli firmaları da yanımızda görmek istiyoruz. Ben tüm kamuoyu huzurunda Çağlayan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dursun Çağlayan ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Bu anlaşmayı hedefleri olan iki büyük markanın yol arkadaşlığı olarak görüyorum. Her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Bu anlaşma ile kırmızı beyazlılar, 2023-2024 sezonunun tamamında Çağlayan Grup göğüs reklamı olan formalarla mücadele verecek.