Umuda Yolculuk

Haziran ayının ortasına doğru bitecek olan sezon bizim için temmuz başında Avrupa kupası mücadeleleri ile erkenden başlayabilir …

Umuda Yolculuk
17 Mayıs 2017 08:24

Fenerbahçe deplasmanı öncesi kafamdaki hesaplarda Trabzonspor’un Adanaspor’u rahat geçeceğini düşünerek acaba Kadıköy’den 1 puan çıkartıp, kalan maçlardan 9 puan alırsak yeter mi diye düşünüyordum. Aynı anda başlayan iki maçta hayal ettiğimden de güzel sonuçlar ortaya çıktı.

2 takımın fikstürüne bakınca bir anda Avrupa hedefinde 1 adım öne çıktık. Son 3 maçta bize 7 puanın yeteceğini düşünüyorum. Hatta Trabzonspor’un maçlarının zorluk derecesine bakınca belki 6 puan bile yetebilir diyorum.

Bu hafta rakip kolu kanadı kırık Bursaspor… Herkese kaybeden Bursaspor bize terslik çıkarır mı? Genel kanaat rahat geçeceğimiz yönünde ama hücum hattındaki cezalı oyuncularımız Mbilla ve El Kabir’in yokluğu can sıkıcı. Umarım Danilo ve Emre Güral bu hafta artık skor gücüne katkıda bulunacak hamleleri yaparlar. Zira iki futbolcu da hücum hattında maalesef çok fazla katkı koyamadılar.

Haziran ayının ortasına doğru bitecek olan sezon bizim için temmuz başında Avrupa kupası mücadeleleri ile erkenden başlayabilir. Bu heyecanı yaşamayı hak etmiş olan bir camia olarak cumartesi günü Antalya Arena’yı güzel bir kalabalıkla dolduracağımıza inancım tam. Siz de bu güzel günde bu takımı yalnız bırakmayın. Bunu sonuna kadar hak ediyorlar.