Üçe İki

Galatasaray maçı ile elimizdekilerin farkında olan bir teknik direktör olarak saha da görmek istiyoruz …

Üçe İki
30 Ağustos 2017 07:49

Söylesene hocam, bu takım böyle nereye gidecek? Geçen sene aldığın hale getirip, tekrar yukarı çıkartıp, övgülere mi boğulmak istiyorsun?

Bu iş daha nereye kadar böyle gidecek? Dünya yıldızları bu takımda iken bu puanlar bize yakışıyor mu? 1 gol atıp geriye çekilmek bu takıma yakışıyor mu?

Deniz, Menez, Sandro, Drole ve Zeki’nin yokluğu bize bu kadar pahalıya patlamamalıydı.

Ligin en kaliteli kadrolarından bir tanesi de Antalyaspor’dayken böyle pisi pisine yenilmek bizi üzüyor. 3 maçta 1 mağlubiyet ve 2 beraberlik beni açıkçası tedirgin ediyor. Bu puan kayıplarını umarım aramayız.

Rıza Hocayı sevmediğim falan düşünülmesin ama elindeki gücün farkına varması gerekiyor. Beşiktaş’ı bizden daha çok düşünmeye başladığını falan düşünüyorum artık.

Bu hafta kalemimi biraz yumuşatmaya çalıştım. Galatasaray ile oynayacağımız maç öncesi moral bozmak istemem, ilk haftalar daha sakin yazmaya çalışırım genelde. Ama bu puanları aramak istemiyoruz.

Galatasaray maçı ile elimizdekilerin farkında olan bir teknik direktör olarak saha da görmek istiyoruz kendisini. Eto’o’nun asist yapıp Nasri’nin gol attığı bir takimdan daha güzel işler çıkacaktır. Bunun farkına varılması gerekmektedir.

Gel gelelim Samir Nasri’ye… Buraya yazıyorum, bu adam çok güzel işler yapacak ve bu ligin tozunu attıracak. Nasri de bitmiş beyler.

Sakatlık geçiren futbolcularımız sahalara dönünce daha güzel işler başaracağız.

Menez’in Galatasaray maçına hazır olacağını söylüyorlar. Gel artık be, valla yeşil sahalarda görmeyi bekliyoruz. Hasretinden prangalar eskittik. Gel de buralar bayram olsun artık. Sana sahtekar diyenlerin yüzünü kara çıkartmanı 4 gözle bekliyoruz.

Öte yandan bu hafta sonu düzenlenen Antalyaspor Yaz Kupası Haluk Yelten Açık Su Yüzme Yarışı’nda, Antalyaspor Triatlon Takımı sporcuları başarılarına bir yenisini daha ekledi. Antalyaspor Triatlon Takımı sporcularından Özge Soytürk 1500 metre yaş grubu birincisi , Soner Oralkasım 3500 metre genel klasman üçüncüsü ve yaş grubu birincisi, Hüseyin Aktaş 3500 metre yaş grubu üçüncüsü ve Mustafa Çelik 3500 metre yaş grubu üçüncüsü olarak yarışmayı tamamladı.
Sporcularımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Kurban bayramınızı şimdiden kutlarım, kırmızı beyaz aşkla kalınız büyük Antalyaspor taraftarı.