Üç Puan Normal

Fenerbahçe maçı da Avrupa Kupası’na katılmak isteyen iki takımın mücadelesiydi. Antalyaspor harika bir oyunla 3 puanı söktü aldı …

Üç Puan Normal
17 Mayıs 2017 08:26

Antalya Arena’da alınan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından Avrupa için henüz her şeyin bitmediğini söylemiştim. Trabzonspor’un ardından 5 maçta alınan 5 puan yeniden Avrupa hayallerini son 3 haftaya taşıdı. Kalan fikstüre de bakıldığında Antalyaspor, Avrupa hayalini gerçekleştirmeye bir adım daha önde diye düşünüyorum. Tabi puanın kağıt üzerinde kazanılmadığını da aklımızdan çıkarmamak lazım.

Fenerbahçe maçına gelirsek… Son dönemlerde hem tesisleşme hem de akıllı yönetimlerle bazı Anadolu takımlarının ayakları yere sağlam basar oldu. Akıllı davranan yönetimler de başarının artık İstanbul odaklı olmadığını ve bunun yıkılabileceğini anladılar. Ona göre yatırımlar yapılmaya başlandı. Ona göre bir yapılanma içerisine girdiler. Böyle olduğu sürece hem stadyum hem taraftar hem tesis hem de yönetim olarak güzel bir birleşme, İstanbul üstünlüğünü kıracaktır.

Fenerbahçe maçı da Avrupa Kupası’na katılmak isteyen iki takımın mücadelesiydi. Antalyaspor harika bir oyunla 3 puanı söktü aldı. Alınan sadece 3 puandı. Büyütmemek, ekstra sevinmemek lazım. Gaziantep maçında alınan 3 puan neyse Fenerbahçe maçında da alınan 3 puan da aynıdır. Ekstra sevinç gereksizdir. Böyle düşünülürse başarı gelir. Kendimizi kimseye karşı küçük görmemek, her zaman aynı seviyede olduğumuz bilmek ve bunu bilerek davranmak gerekir.