U13 Takımını Nuri Şahin Çalıştırdı

Genç Akrepler, Dubai’de gerçekleştirilecek olan Dubai Cup’a katılacak.

U13 Takımını Nuri Şahin Çalıştırdı
16 Mart 2022 13:32

Antalyaspor U13 takımı, Bileşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde gerçekleştirilecek olan Dubai Cup’a katılacak.

18, 19 ve 20 Mart 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan uluslararası kupada Fraport TAV Antalyaspor’un yanı sıra dünyanın önde gelen kulüplerinin U13 takımları da yer alacak. İtalya’dan AC Milan, İspanya’dan Barcelona ve Celta Vigo, Portekiz’den Porto, Hollanda’dan PSV Eindhoven, Mısır’dan Zed FC, Suudi Arabistan’dan Al Nasr ve Al Fateh, ev sahibi ülkeden ise Ajman Club, Fursan Hispania FC, Shabab Al Ahli, Al Wasl ve Al Wahda kulüpleri 3 gün boyunca birbirleri ile mücadele edecek.

Antalyaspor U13 takımı; Barcelona, Al Nasr ve Zed FC takımları ile birlikte B Grubu’nda yer aldı. Genç Akrepler ilk maçını 18 Mart Cuma günü saat 18.00’de Zed FC ile oynayacak. 19 Mart Cumartesi günü saat 10.00’da Al Nasr ile karşılaşacak olan kırmızı beyazlılar, grubundaki son maçında aynı gün saat 18.00’de Barcelona ile mücadele edecek. 20 Mart Pazar günü ise sabah seansında çeyrek final, öğleden sonra yarı final akşam da final müsabakaları oynanacak.

Genç Akrepler uluslararası turnuvaya katılmadan önce bir antrenmanını da Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ve A takımın teknik ekibiyle birlikte yaptı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleştirilen antrenmanda teknik ekip, genç oyuncularla birebir ilgilendi.

Antalyaspor U13 takımı, 17 Mart Perşembe günü 18 futbolcu, 4 teknik ekip ve 2 yönetici ile birlikte Dubai’ye gidecek.