Triatlon Takımı Yarış Hazırlıklarını Sürdürüyor

Antalyaspor Triatlon Takımı, 24 Şubat’ta Antalya’da gerçekleştirilecek olan AKRA Gran Fondo Yarışları için hazırlıklarını sürdürüyor.

Triatlon Takımı Yarış Hazırlıklarını Sürdürüyor
18 Şubat 2019 14:16
A+
A-

Antalyaspor Triatlon Takımı, 24 Şubat’ta Antalya’da düzenlenecek olan ve 61 ve 92 kilometre olmak üzere iki farklı parkurdan oluşan AKRA Gran Fondo hazırlıklarını sürdürüyor.

Başlangıç noktası Akra Hotel olan parkur, Eski Lara Yolundan Lara Turizm Yoluna bağlanıp, Kundu’ya doğru sürecek. Expo’ya devam eden parkur, 92 kilometre yarışacak sporcular için Gökdere ve Alaylı Köyü’nden devam ederek Kurşunlu Şelalesi’ne, sonrasında ise Perge Antik Kenti’nden Aksu ve Karaçallı’ya bağlanacak. Parkur, Eski Lara Yolu üzerinden devam edecek ve tekrar akra Hotel’de son bulacak.

Antalyaspor Triatlon Takımı, hem uzun hem de kısa parkurda mücadele verecek. Triatlon Takımı adına mücadeleye  Nuri Acar, Hüseyin Yılmaz, Mustafa Çelik, Bahadır Tama, Saliha Yüksel Tama, Mehmet Zahit Pişirici, Oğuz Bodur, Burhan Cömertoğlu, Cemil Yıldızhan, Necati Şevik, Tamer Zeybek, Sabri Yiğit Üfler, Soner Oralkasım, Özge Soytürk ve Cemal Şahin katılacak.