Transfer Bekliyoruz

Hatice Merve Korkmaz yazdı…

Transfer Bekliyoruz
8 Ağustos 2019 08:24

Sezon başlasın diye beklerken içeride fırtınalar mı kopuyor? Yoksa fırtına öncesi sessizlik mi, bilemedik.

Bu kulüp bir sezona da sessizce girse, skandal olmadan, gerçekten birbirine tutunmuş halde, birlik ve beraberlik içinde bir başlatsak dönemi…

Ha sezon başlayınca da öyle oluyor elbet. Hakkını yiyemem ama gerçekten hedeflerimizin büyük olmasını istiyorsak, KÜÇÜK HESAPLAR yapmamalıyız.

Storelarda tam patlama yaşayacağımız sezon, kim ne derse desin yaz sezonudur. Saat 20:00’de storeların kapalı olmasının mantığını kimse açıklayamaz. Antalya gibi bir şehirde bu sıcaklarda insanlar gündüz işteyken ya da güneşten dışarı çıkmıyorlarken, insanların dışarıya çıkış saatinde neden store saat 20:00’de kapatılır? Böyle bir şeyi asla kabul edemiyorum. Forma alalım, aldıralım diyoruz ama store kapalı. Antalya gibi turizmde dünya markası olmuş bir
şehrimiz varken storelarımızın bu kadar erken kapanmaması gerekiyor. Lütfen bu konuda gereken saat düzenlemeleri yapılsın. Bu şehrin takımı Antalyaspor diyorsak, bu küçük noktalara dikkat etmemiz gerekiyor.

Gel gelelim transferlere…
Antalya havası nasıl esmiyorsa, transfer haberlerinde de yaprak kımıldamıyor. Dünyaca ünlü transferler olmasa da olur, vallahi her gün transfer haberi var mı diye bakmaktan ciğerimiz soldu. Ali Şafak Başkanım yolla gelsin artık şu transferi. Gözümüz yollarda kaldı.

Bu arada üniversiteyi kazanan tüm Antalyasporlu kardeşlerime başarılar dilerim. Gittiğiniz şehirlerde Üni-AS oluşumları varsa muhakkak aralarına katılın. Yoksa da o oluşumu siz kurun. Gurbet ellerde hemşehriniz ve Antalyasporlu kişilere ulaşın. Biraz olsun memleket hasretini dindirirsiniz.

Velhasılıkelam, Süper Lig’i dört gözle bekliyorsunuz biliyorum. Ben de dahilim bu sürece. Vallahi çok özledik aşkımızı.

Kırmızı-beyaz sevdamızın izinde, güzel günlere büyük Antalyaspor taraftarı!

Sevdamız dilinizden ve yüreğinizden düşmesin. Kırmızı-beyaz aşkla kalın.