Teşekkürler Antalyaspor

Doğancan Ataş yazdı…

Teşekkürler Antalyaspor
28 Mayıs 2019 08:56
A+
A-

Spor Toto Süper Lig’de 2018-2019 sezonu tamamlandı. Antalyaspor olarak zor bir sezonu tamamladık. Günahıyla sevabıyla, hüznüyle mutluluğuyla haftalar boyu neler yaşandığı zihinlerde duruyor. Antalyaspor futbol takımı için alın teri döken, emeği geçen, daha iyi yerlere getirmek için uğraşan herkese teşekkür ederiz.

Erkekler Hentbol Süper Ligi’ni ikinci sırada tamamlayan CIP Travel Antalyaspor Hentbol Takımı’na teşekkür ederiz. Futbolda yıllardır hayalini kurup gerçekleştiremediğimiz Avrupa Kupası hayalini müthiş bir başarıyla gerçekleştirdiler. Ligin son maçına kadar mücadeleyi sürdürdüler. Hem lig ikinciliğini hem de EHF Kupası hakkını kazandılar.

Elit U15 Ligi’nde grubunu şampiyon olarak tamamlayan ve U15 Türkiye Finallerinde mücadele eden Antalyaspor U15 Takımı, finalleri beşincilikle tamamladı. Antalyaspor’un geleceği olan bu gençlerin böyle başarıları gelecek adına umut veriyor. Karamsarlığa düştüğümüz anlarda tünelin ucundaki ışık oluyor. Antalyaspor U15 Takımının bu başarısında emeği geçen tüm gençlere ve antrenörlerimize teşekkür ederiz.

Antalyaspor’un dijital platformda VPG TURKEY Espor FIFA Pro Clubs Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Espor Takımı, ilk sezonunda şampiyon olarak büyük bir başarı kazandı. Bu şampiyonlukta emeği geçen tüm sporculara ve yöneticilere teşekkür ederiz.

Bir yıl gibi kısa bir süre önce açılan ve 18 yaş ortalamasına sahip olan, tamamı Antalya’da doğup büyüyen, Antalya’nın kızlarından oluşan Antalyaspor Voleybol Takımı, TVF Bayanlar 2. Ligi 2018-2019 sezonunu tüm voleybol otoritelerinin takdirini kazanarak noktaladı. Başarılı bir mücadele örneği gösterdi. Yaşattıkları heyecan için tüm takıma ve emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Antalyaspor Triatlon Takımı’na, Antalyaspor Yüzme Takımı’na, Antalyaspor Jimnastik Takımı’na, Fiberli Antalyaspor Bisiklet Takımı’na, Antalyaspor Masa Tenisi Takımı’na, Antalyaspor Korumalı Futbol Takımı’na sezon boyu gösterdikleri mücadele ve kazandıkları başarılar için teker teker teşekkür ederiz.

Antalyaspor koca bir çınar. Bu çınarın dalları yeşerip büyümeye devam ediyor. Yivlinin asaleti, sadece futbolda değil pek çok alanda kendisinin hissettiriyor.

Sen yaşa varol Antalyaspor.

Yaşattığın gurur için teşekkürler Antalyaspor.