Tarihe Geçtiniz

Himmet Güler yazdı…

Tarihe Geçtiniz
21 Ekim 2019 08:23

Antalyaspor, tarihi boyunca 2-0, 3-0 gibi skorlar ile mağlup durumdayken maçı çevirmiştir çoğu zaman. En yakın örneği Mersin İdman Yurdu maçıdır. 2-0 mağlupken, üstelik 1 kişi eksik olmamıza rağmen maçı almıştık. O oyuncular grubu adını tarihe altın harfler ile yazdırdı işte. Bugün o oyuncuları, o maçı hatırlıyorsak o gün ölümüne savaştıkları içindir.

Gelelim Cumartesi gününe…

Antalyaspor tarihi, cumartesi günü sahada üzerinde şanlı armanın bulunduğu o oyuncuları da yazacak. Ama biz sizi çok farklı hatırlayacağız. Sizi tarihimize kapkara harfler ile yazdık.

Bülent Hoca “Bütün sorumluluk bende” diyor. Valla ben onu bunu bilmem. Suç herkeste ama tek suçsuz tribündekilerdir. O gün tribündekilerin asla unutmayacağı bir şey yaptınız. Bülent Hoca dedi ki “Taraftar kötü gününde de yanında olmalı takımın.” Bülent Hoca kusura bakma da Türkiye’de kötü gününde bu takımın yanında olduğumuz kadar hiçbir takım taraftarı koşmamıştır takımının peşinden. İyi gün gördük de haberimiz mi yok? İyi gün nedir, kötü gün nedir; bir tarifini yapsana bize? Sen kötü günde içeride dışarıda bizi görmediysen, o senin sorunun işte.

Lafı da fazla uzatmaya gerek yok. Hepinize alkışlar beyler. El birliği ile tarihe geçtiniz.

Tarihi bilmem de biz sizi asla unutmayacağız. Hadi eyvallah.