Taraftar Taraftaroğlu

Sezon boyunca beni takip eden, yazılarımı okuyan bütün okurlara çok teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere…

Taraftar Taraftaroğlu
23 Mayıs 2018 08:59

Antalyaspor tarihinin en sansasyonel, en çalkantılı sezonunu hep beraber tamamlamış bulunuyoruz. Cümlemize geçmiş olsun demek istiyorum çünkü herkes çok yoruldu. Taraftar başta olmak üzere herkes…

Sezon başından bu yana hataları, problemleri, yaşananları yazsak roman olur. Ben yine olumlu taraftan bakmaya, Antalyaspor için ne faydalıysa onu yazmaya çalışacağım.

2017-2018 sezonunda en çok alkışı hak eden 2 isim var:

En birincisi, ayakta şapka çıkarılacak cinsten bir taraftarlık örneği göstererek, en kötü günlerinde en çok desteği vererek takımın kalbine giden bir atardamar görevi yapan cefakar Antalyaspor taraftarı… Siz olmasaydınız bu takım küme düşmüştü. En büyük golü siz attınız, hem de 90+3’te.

İkinci en büyük fayda ise Hamza Hamzaoğlu. Her zaman söylediğim gibi Antalyaspor’un şampiyonluk yaşamış teknik direktörü… Bu çok önemli bir apolettir. İyi niyeti, babacan tavrı, ne yaptığını bilen ve elindekinden en iyi şekilde faydalanan yapısıyla Antalyaspor için sezonun yönetim bazında verilmiş en doğru kararıydı.

Yorucu gündemi olan sezonda ara ara içinde de bulunduğum Antalya Amatör Futbol camiasından da bilgiler vermeye çalıştım.

Sezon boyunca beni takip eden, yazılarımı okuyan bütün okurlara çok teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere…

Kalbinizden Antalyaspor sevgisi hiç eksik olmasın.