Tuna: “Kalan Maçlarda Mücadelemizi Ortaya Koyacağız”

Teknik Direktör Tamer Tuna, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Tuna: “Kalan Maçlarda Mücadelemizi Ortaya Koyacağız”
19 Ocak 2020 16:35

Teknik Direktör Tamer Tuna, kendi evlerinde 3-0 kaybettikleri Göztepe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Takımda bir çok şeyi değiştirmek için göreve geldiklerini ve bu anlamda ciddi çalışmalar yaptıklarını söyleyen Tamer Tuna, kamp dönemindeki 2 hazırlık maçı ve Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Göztepe maçlarını hatırlatarak Süper Lig’e fiziksel ve psikolojik olarak henüz hazır olmadıklarını kaydetti.

Bugün kaybettikleri Göztepe maçı hakkında değerlendirmelerde bulunan Tuna, ilk yarıda yenilen gollerin ardından teslim oluş ve oyunda isyan etmeme güdüsünü ortadan kaldırarak ikinci yarıya başladıklarını belirtti.

Çözmeleri gereken bütün analizleri bugün ilk yarıda karşılarında gördüklerini ve yaşadıkları her şeyin Antalyaspor’un bu durumda oluşuna sebep olan faktörler olduğuna değinen Tamer Tuna, oyuncuların ve kendilerinin bu durumu iyi değerlendirip önlerindeki süreçte bir çok şeyi değiştirmek zorunda olduklarını vurguladı.

Maç içerisinde teslim oluşlar olmasına rağmen sezon anlamında bu teslimiyeti yaşamayacaklarını aktaran Tuna, kalan 16 maçta Antalyaspor’un ligde devamı için tüm mücadelelerini ortaya koyacaklarını ifade etti.