Hamzaoğlu: “Kentte Çok Güzel Bir Kenetlenme Oldu”

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Aytemiz Alanyaspor maçının hazırlıklarından önce futbolcular ve profesyonel takım destek ekibi ile sahada toplantı yaptı…

Hamzaoğlu: “Kentte Çok Güzel Bir Kenetlenme Oldu”
15.05.2018
A+
A-

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Aytemiz Alanyaspor maçının hazırlıklarından önce futbolcular ve profesyonel takım destek ekibi ile sahada toplantı yaptı.

Geride kalan 16 haftalık süreçte sergilenen performans nedeniyle futbolculara ve destek ekibine teşekkür eden Hamzaoğlu, “Antalyaspor’daki futbolcuların kapasitesini zaten biliyordum. Ama çalışmaya başlayınca futbolcu grubunun bildiğimden daha yetenekli ve özverili olduğunu gördüm. Bu yüzden de ligdeki durumumuz nedeniyle hiç endişeye kapılmadım” diye konuştu.

Ligdeki kaderlerini tayin etme konusunda son sözü de kendilerinin söylediklerini vurgulayan Hamzaoğlu, “Bu sözü Ankara’da Gençlerbirliği galibiyeti ile söyledik. Kentte çok güzel bir kenetlenme oldu. Taraftar takımına sarıldı, aldığımız kötü sonuçlarda da yanımızda olup moral gücü verdiler. Başkan Cihan Bulut ve yönetimin de sorunları çözmek için yoğun çabasına tanık oldum” dedi.

Yarım sezon başında bulunduğu takımın daha güzel işler yapacak kapasitede olduğunu gördüğünü söyleyen Hamza Hamzaoğlu, ” A.Alanyaspor maçı ile sezonu kapatacağız. Taraftarımızın keyif alacağı bir maç olsun. Bu maçta futbolun güzellikleri ile sahada olalım ve tatile keyifle çıkalım” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.