Hamzaoğlu: “İyi Bir Oyun Ortaya Koymadık”

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada bugün iyi bir oyun ortaya koymadıklarını söyledi.

Hamzaoğlu: “İyi Bir Oyun Ortaya Koymadık”
28.04.2018
A+
A-

Antalyaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada bugün iyi bir oyun ortaya koymadıklarını söyledi.

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu, yaptığı açıklamada iyi başladıklarını fakat golü bulduktan sonra topa sahip olup, pas yaparak oynamaları gerekirken uzun toplarla, sürekli hücumu düşünen bir oyun oynamaya çalıştıklarını ve bunun da kendileri için bir dezavantaj yarattığını söyledi. Bu şekilde oynayarak beraber oynamaktan uzaklaşarak, Trabzonspor’a alan verdiklerini ve rakibin de bunu değerlendirdiğini söyleyen Teknik Direktör Hamzaoğlu, Antalyaspor olarak iyi oynamadıklarını söyledi.

Deneyimli teknik adam, işleri kolaylaştırmaktan ziyade zorlaştırdıklarını dile getirdi ve 1-0 öne geçmiş durumda iken skoru koruyabilmek, bulabiliyorlarsa ikiyi de bulmaları gerektiğinin altını çizerek daha ciddi olup daha kararlı vuruşlar yapmaları gerektiğini belirtti.

Öte yandan haftaya oynanacak Gençlerbirliği maçına da değinen Hamza Hamzaoğlu, Gençlerbirliği maçının çok daha zorlu olacağına dikkat çekti ve Ankara’da doğru şekilde oynayarak futbolun doğrularını yerine getirmek istediklerini söyledi.

YORUMLAR
 1. cengizhan dedi ki:

  YANLIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ,
  BÜTÜN SPOR YAZARI VE YORUMCULARI YANLIŞ OYUNCU DİZİLİŞİ OLDUĞUNDAN HEM FİKİR.
  HAYATINDA HİÇ SOL KANATTA OYNAMAMIŞ OLAN MAİCON’U SOLDA OYNATIRSAN OLMAZ, OLMAZZZ.
  2.YARI MAİCON’U OYUNDAN ÇIKARIYORSUN.
  DAHA ÖNCE DE BİR MAÇTA AYNI HATAYI YAPTIN, TAKIM KENDİ SAHAMIZDA YENİLMİŞTİ.
  OYSA Kİ TÜRKİYEDE EN İYİ SAĞ KANAT OYUNCULARINDAN BİRİSİ MAİCON’DUR.
  KANATLAR ÇALIŞMADI.
  EMRE GÜRAL DA SAĞDA OYNAYAMIYOR.
  OLMUYOR. OLMUYOR.
  SEN BU İŞİ BİLMİYORSUN.
  (şimdi birileri yazar ; ” sen daha mı iyi biliyorsun” diye…
  EVET FUTBOL CAMİASI DAHA İYİ BİLİYOR…