İki Futbolcunun Sözleşmesi Uzadı

Antalyaspor’da iki futbolcunun sözleşmesi uzadı…

İki Futbolcunun Sözleşmesi Uzadı
3 Mayıs 2017 08:56

Antalyaspor’da Yekta Kurtuluş ve Charles’in sözleşmesindeki 1 yıl uzatma opsiyonu, iki futbolcunun da bu sezon 20 maçta forma giymeleri nedeniyle otomatik olarak 1 yıl daha uzatıldı.

Geçen yıl devre arasında 2.5 yıllığına Antalyaspor’a imza atan Brezilyalı Charles’in sözleşmesindeki 1 yıl uzatma opsiyonu, otomatik olarak devreye girdi. Sözleşmesinde 20 maçta forma giymesi halinde 1 yıl uzatma opsiyonu yer alan Charles, bu sezon performansıyla sözleşme bitiş tarihini 31 Mayıs 2019’a taşıdı.

Aynı dönemde kırmızı beyazlı ekibimize 1,5 yıllığına ve 1 yıl uzatma opsiyonlu imza atan Yekta’nın ise sezon sonunda sona erecek sözleşmesi de 20 maçta oynamasıyla 1 yıl uzadı. Tecrübeli futbolcunun sözleşmesi 31 Mayıs 2018’de sona erecek.

Antalyaspor’un iç transfer hareketliliği başlarken gelecek yılın kadrosunu oluşturma amacıyla transfer çalışmaları devam ediyor. Kırmızı beyazlı ekibimizde yurt içi ve yurt dışından oyuncu taramaları sürerken, teknik direktör Rıza Çalımbay’ın görüşlerine göre transfer rotasının çizileceği öğrenildi.