Stadyum Belirsizliği Devam Ediyor

Stadyum Belirsizliği Devam Ediyor
22.10.2015
A+
A-

Pazartesi günü Spor Toto Süper Lig 9. Hafta mücadelesinde evinde Beşiktaş’ı ağırlayacak olan Antalyaspor’un hangi stadyumda oynayacağı belirsizliğini koruyor.

TFF yetkilileri ile Antalyaspor yönetiminin görüşmeleri devam ederken, dün stadyumu su basması haberlere konu olmuş ve bilhassa kale önünde yer alan çimlerin zarar gördüğü öğrenilmişti. TFF yetkililerinin dün ve bugün stadyumda yaptığı incelemede eksiklerin pazartesi gününe dek yetiştirilemeyeceği için halen tamamen onay vermedikleri öğrenildi. Antalyaspor yönetimi ise karşılaşmanın yeni stadyumda oynanması için girişimlerini devam ettiriyor.

Ayrıca passo.com.tr sitesi üzerinden bugün yeniden satışa çıkması beklenen maç biletleri ve sezonluk kombinelerin de satışa çıkmaması üzerine bazı taraftarların Beşiktaş maçı ve diğer maçların yeni stadyumda oynanmayacak olmsı üzerine kulüp aleyhine dava açacakları belirtildi.

TFF kuralları gereğince müsabakanın oynanacağı stadyumun en geç cuma günü mesai saati sonuna dek belirlenmesi ve bunun da mutlaka duyurulması gerekiyor.

*  Stadyum değişikliğini TFF’ye ait bu linkten takip edebilirsiniz.

 

 

 

YORUMLAR
  1. semih dedi ki:

    Öncelikle Merhabalar, Antalyada yaşayan bir vatandaş olarak tek maaşla bir aile geçindirmeye çalışmaktayım. Hal böyleyken yeni yapılan stadyum ve takıma destek için kale arkasıda olsa 3 adet kombineyi internet vasıtasıyla Antalyaspor Beşiktaş maçının olduğu sabah aldım. Ancak bütün olumsuzluklar bundan sonra başladı. Maç günü Stada vardığımda İnternette yer alan Stad Planı ile stadda astıkları planın farklı olduğunu anca Kombinemizi aldığımız Kuzey Kale Arkası E3 Blok No:23/24/25 nolu koltuklara ulaştığımızda farkettik. Çünkü Aynı Yerleri Nasıl oluyorsa İkişer kişiye satmayı başarmıştı birileri. Ve yine o birileri Kale arkasında bulunan Üç balkon Katını internette E2/E3/E4 DİYE yayınlayabiliyor ve hala şu anda (28.10.2015 tarih 13:08) bile resmi sitelerinde bu plan Mevcut durumda. maç günü gördüğümüz balkonlar ise E1/E2/E3 olarak adlandırılmıştı. Yani Biz İnternetten E3ü ara kat diye almışken bir baktıkki Stadın en tepesindeyiz. Ve böleyken internettn E4 diye kombine alanlar ne yaptılar hiç bilmiyorum. Bu durumu o an için ne staddaki turuncu giymiş arkadaşlar umursadı ve yardımcı oldu nede Passo İletişim hattı ve kulüp yönetimi oluşan Mağduriyetimiz için net bir cevap verebiliyor.. Her İki kuruluşta suçu karşıya atmaktan başka hiç bişey yapmazken biz yine iki hafta sonraki Kayseri Maçında Aynı Koltuğu Aldığımız Adamlarla