Spor ve Sanat Antalya Arena’da Birleşiyor

Antalyaspor Resim Sergisi, 26 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 15.00’da yapılacak açılış töreniyle sanatseverlerle buluşacak …

Spor ve Sanat Antalya Arena’da Birleşiyor
25 Nisan 2017 13:57

Antalyaspor’un heyecan, coşku ve üzüntülerinin yanı sıra başta kurucu ve ilk başkan Atilla Vehbi Konuk olmak üzere kırmızı-beyazlı kulübe önemli katkısı olan isimlerle taraftarların sloganları ve Antalyaspor’un şampiyonluk özlemi temaları vurgulanacağı resim sergisi, 26 Nisan 2017 Çarşamba günü saat 15.00’da yapılacak açılış töreniyle sanatseverlerle buluşacak.

Ahmet Korkmaz, Selahattin Demir, Narin Yılmaz, İbrahim Ünay, Serap Hıdır, Mehmet Emin Erşan, Feridun Karaçetin, Ahmet Çenit, Ertuğrul Hepgüzel ve Veysel Erol’dan oluşan ressamlar grubunun özenle hazırladığı resimler, 26 Nisan Çarşamba günü saat 15.00’da Antalya Stadyumu Batı Loca Fuaye Alanı’nda sanatseverlere kapılarını açacak.

Ressamların bu etkinliğine öncülük eden Ahmet Korkmaz, “Sergimizde; Antalyaspor’daki futbolcu, yönetici ve taraftarın, coşku, heyecan, hüzün, özlem ve hayalleri gibi tüm duygularına ressam gözüyle bakışımızı göreceksiniz. Bu etkinliğimizin dünyada bir ilk olduğunu düşünüyoruz. Daha önce hiçbir spor kulübü için ressamların grup halinde böyle bir çalışma yaptığı bilinmiyor. Yaptığımız bu etkinliğin önümüzdeki yıllarda tekrarlanacağını, hatta başka sanat dallarında da Antalyaspor ve diğer kulüpler için çalışmalar yapılacağı inancındayız.” dedi.