Sona Doğru

Selin Antalya yazdı…

Sona Doğru
10 Aralık 2019 08:24

Kalan maçlarımıza baktığımız zaman, neden böyle bir başlık attığımı herkes anlıyordur. Bu maçın zor olduğunu biliyorduk ama taraftarlar da futbolcular da artık bunun sona doğru giden kritik bir dönemeç olduğunu bildiği için, kazanmaktan başka şansımız olmadığına inanarak başladık maça. Tabi ki o ilk dakikalarda yenen gol ile maçın geri kalan dakikalarının bizler açısından kabus gibi geçeceğini anladık.

Yaratıcı futbolcumuzun olmaması nedeniyle direnç gösteremediğimiz gibi, gol bulma şansımız da olmuyordu. Sonuç ise son 7 maçta alınan sadece 1 puan… Kalan maçlara baktığımızda ise hepsi zor.

Şimdi ben transferlerden sorumlu arkadaşa sormak istiyorum, hangi mantıkla Mevlüt ve Doukara gibi yaratıcı, golcü futbolcuları verip Aatıf gibi her maç sadece sahada dolanan bir adamı transfer ettin? Diğer yabancı transferlerin de kötü fakat yönetim hiç bunu sorgulamıyor herhalde.

Gol yeme rekoru kırmamıza az kaldı diye düşünüyorum. Yediğimiz 6 tane golden sonra Boffin oynamıyor da daha mı az gol yiyoruz? Bence bir an önce Boffin kaleye geri gelmeli. Salih’e şans verilmeli. Serdar Özkan takımın gol kralı ama adam sürekli ikinci yarı maça dahil oluyor. Bu gibi değişikler bizi kurtarır mı, bilemem. Ama şimdikinden daha kötü yapmaz.

Bir diğer canımızı sıkan nokta ise, Süper Lig takımı olan Antalyaspor’un oynadığı sahanın zemininin inanılmaz derece kötü olmasıydı. Çimler gitmiş, saha tarlaya dönmüş ve bununla ilgili bir çalışma yapılmamıştı. Yönetim ve stat müdürü bunu fark etmedi mi? Umarım bir sonraki iç saha maçına düzeltilmiş olur.

Ayrıca Trabzonspor’un bizim basın açıklamamızı tiye alan açıklamasını buradan kınadığımı belirtmek isterim.

Ben Alanya maçında olası bir mağlubiyet sonrası yönetimin kaçış planı yapacağını düşünüyorum. Umarım bunları yaşamayız ve görmeyiz.

ETİKETLER: ,