Yeni Sezonun İlk Transferi Erdoğan Yeşilyurt

Antalyaspor, Erdoğan Yeşilyurt ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Yeni Sezonun İlk Transferi Erdoğan Yeşilyurt
14 Temmuz 2023 16:38

Fraport TAV Antalyaspor Erdoğan Yeşilyurt ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Kırmızı beyazlı ekibin Burdur MAKÜ Tesisleri’nde gerçekleştirdiği sezon öncesi birinci hazırlık kampı sırasında düzenlenen imza törenine Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Ali Yeşil katıldı.

Yeni sezonun ilk transferini Erdoğan ile gerçekleştirdiklerini kaydeden Deniz Ali Yeşil, “Antalyaspor’umuza yetenekli bir kanat oyuncusu kazandırdığımız için mutluyuz. Almanya altyapısından sonra Altınordu ve Sivasspor’da başarı dolu sezonlar geçirmiş bir arkadaşımız. Kendisi ile 3 yıllık imzaladığımız sözleşmenin kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Erdoğan Yeşilyurt ise uzun ve zorlu bir transfer süreci yaşandığını belirterek, “Allah’a şükür istediğimiz gibi sonuçlandı. Gerçekten böyle bir camiaya geldiğim için çok mutluyum. Gelmeden önce birçok arkadaşımdan görüşlerini aldım. Hiç kimseden kötü bir ifade duymadım. Şehri zaten söylemeye gerek bile yok. Yönetim tarzı farklı, hocamız farklı. İnşallah çok başarılı geçen bir 3 yıl olur. Herkese hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

İmza töreninin ardından Erdoğan Yeşilyurt, Antalyaspor’un 1969 yılında giydiği formayı giyerek objektiflere poz verdi.