Nazım’dan Antalyaspor’a Duygu Dolu Veda Mesajı

Nazım Sangare, Antalyaspor’a duygu dolu bir mesajla veda etti.

Nazım’dan Antalyaspor’a Duygu Dolu Veda Mesajı
23.09.2020
A+
A-

Fenerbahçe’ye transfer olan Nazım Sangare, Antalyaspor’a duygu dolu bir mesajla veda etti.

Nazım Sangare, yaptığı açıklamada Antalyaspor’un resmi sosyal medya hesabından da paylaşılan videoda şu ifadeleri kullandı:

Sevgili Antalyam… Artık ayrılma zamanı geldi.

Geldiğim ilk günden itibaren evime gelmemin hissini bana yaşattınız. Size verdiğiniz her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Antalyaspor’daki tüm takım arkadaşlarıma, yönetime ve tüm kulüp çalışanlarına kulüpte bulunduğum her anı özel ve unutulmaz yaptıkları için minnettarım. Kalbi kırmızı-beyaz atan tüm taraftarlarımıza ve arkadaşlarıma, iyi günde kötü günde her şeyi bizimle paylaştıkları için, destekleri ve yardımları için ayrıca teşekkür ederim! Eğer bugünlerde ülkemizin formasını gururla terletebildiysem bilin ki bu gurur sizin de gururunuzdur. Her zaman size en iyisini vermeye çalıştım! Çok değerli bilgiler öğretip tecrübe kazanmamı sağlayan tüm hocalarıma şükranlarımı sunarım!

Büyük Başkan Sayın Ali Şafak Öztürk’e yeteneklerime inanarak, Almanya 3. Lig oyuncusunu transfer edip, bana böylesine inanılmaz bir takımda oynama şansı vermesi, kendi evi olan Reegnum Carya’nın kapılarını sonuna kadar açması sebebiyle teşekkürü bir borç bilirim!

Son olarak, en önemli değerim olan Ailemin her zaman desteğini yanımda hissettiğim için onlara minnettarım! Her düştüğümde beni kaldırmak için ilk el veren hep siz oldunuz!

Antalyam, her zaman kalbimde olacaksın! Ben sizi unutmam. Sizde beni unutmayın.

Her şey için teşekkür ederim!

 

View this post on Instagram

Sevgili Antalyam… Artık ayrılma zamanı geldi. Geldiğim ilk günden itibaren evime gelmemin hissini bana yaşattınız. Size verdiğiniz herşey için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Antalyaspordaki tüm takım arkadaşlarıma, yönetime ve tüm kulüp çalışanlarına kulüpte bulunduğum her anı özel ve unutulmaz yaptıkları için minnettarım. Kalbi kırmızı-beyaz atan tüm taraftarlarımıza ve arkadaşlarıma, iyi günde kötü günde herşeyi bizimle paylaştıkları için, destekleri ve yardımları için ayrıca teşekkür ederim! Eğer bugünlerde ülkemizin formasını gururla terletebildiysem bilin ki bu gurur sizinde gururunuzdur. Her zaman size en iyisini vermeye çalıştım! Çok değerli bilgiler öğretip tecrübe kazanmamı sağlayan tüm hocalarıma şükranlarımı sunarım! Büyük Başkan Sayın @alisafakozturk yeteneklerime inanarak, Almanya 3. Lig oyuncusunu transfer edip, bana böylesine inanılmaz bir takımda oynama şansı vermesi, kendi evi olan @regnumcarya kapılarını sonuna kadar açması sebebiyle teşekkürü bir borç bilirim! Son olarak, en önemli değerim olan Ailemin her zaman desteğini yanımda hissettiğim için onlara minnettarım! Her düştüğümde beni kaldırmak için ilk el veren hep siz oldunuz! Antalyam, her zaman kalbimde olacaksın! Ben sizi unutmam. Sizde beni unutmayın. Herşey için teşekkür ederim! My beloved Antalyam… From the first day I came to this beautiful city, you made me feel like home. I am more than grateful for everything you have given me! Grateful for all of my teammates, the staff and all of the antalyaspor workers for making it such a special and unforgettable time! Grateful for the fans and my friends, for cheering, loving and supporting our team in good and bad times! Grateful for all of my coaches, I have learned so much from you! Grateful for President Ali Safak for believing in me and my talent and giving me, a former 3rd division player from Germany, the chance to play for this incredible team and always keeping the doors open to the world’s best hotel Regnum Carya. And last but not least, I want to thank my family for always having my back! Whenever I felt down, you have always been the first to push me back up! I will never forget you! @antalyaspor

A post shared by Nazım Sangaré (@nazimsangare30) on

 

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.