Nazım’dan Antalyaspor’a Duygu Dolu Veda Mesajı

Nazım Sangare, Antalyaspor’a duygu dolu bir mesajla veda etti.

Nazım’dan Antalyaspor’a Duygu Dolu Veda Mesajı
23 Eylül 2020 23:41

Fenerbahçe’ye transfer olan Nazım Sangare, Antalyaspor’a duygu dolu bir mesajla veda etti.

Nazım Sangare, yaptığı açıklamada Antalyaspor’un resmi sosyal medya hesabından da paylaşılan videoda şu ifadeleri kullandı:

Sevgili Antalyam… Artık ayrılma zamanı geldi.

Geldiğim ilk günden itibaren evime gelmemin hissini bana yaşattınız. Size verdiğiniz her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Antalyaspor’daki tüm takım arkadaşlarıma, yönetime ve tüm kulüp çalışanlarına kulüpte bulunduğum her anı özel ve unutulmaz yaptıkları için minnettarım. Kalbi kırmızı-beyaz atan tüm taraftarlarımıza ve arkadaşlarıma, iyi günde kötü günde her şeyi bizimle paylaştıkları için, destekleri ve yardımları için ayrıca teşekkür ederim! Eğer bugünlerde ülkemizin formasını gururla terletebildiysem bilin ki bu gurur sizin de gururunuzdur. Her zaman size en iyisini vermeye çalıştım! Çok değerli bilgiler öğretip tecrübe kazanmamı sağlayan tüm hocalarıma şükranlarımı sunarım!

Büyük Başkan Sayın Ali Şafak Öztürk’e yeteneklerime inanarak, Almanya 3. Lig oyuncusunu transfer edip, bana böylesine inanılmaz bir takımda oynama şansı vermesi, kendi evi olan Reegnum Carya’nın kapılarını sonuna kadar açması sebebiyle teşekkürü bir borç bilirim!

Son olarak, en önemli değerim olan Ailemin her zaman desteğini yanımda hissettiğim için onlara minnettarım! Her düştüğümde beni kaldırmak için ilk el veren hep siz oldunuz!

Antalyam, her zaman kalbimde olacaksın! Ben sizi unutmam. Sizde beni unutmayın.

Her şey için teşekkür ederim!

 

https://www.instagram.com/p/CFfUyhRHkpD/