Çalışmalar Akşam Antrenmanı İle Devam Ediyor
Antalyaspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor.
![Çalışmalar Akşam Antrenmanı İle Devam Ediyor](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2022/07/hakanozmert-tahaozmert.jpg)
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor, günün ilk antrenmanını fitness salonunda gerçekleştirdi. Futbol Sorumlusu Nuri Şahin ise aynı saatte sahada genç futbolculara antrenman yaptırdı.
Kırmızı beyazlılar günün ikinci antrenmanında sahaya inerken, akşam antrenmanında kaptan Hakan Özmert, ilk kez kardeşi Taha Osman Özmert ile birlikte antrenman yaptı.