Sezona Hazır mıyız?

8 Ağustos 2019 08:23

Evren İlkdoğan yazdı…

Ligin başlamasına 10 gün kaldı ve Antalyaspor kamp çalışmalarını tamamlayıp Antalya’ya geri döndü.

Transferde bugüne kadar 3 isme imza attırıldı.

Hazırlık maçlarında alınan sonuçların önemli olmadığını, skordan ziyade sahada hocanın istediklerinin ne kadarının yapıldığına önem verenlerdenim. Beş hazırlık maçının sonucu, bana geçen seneki futbol ve oyun anlayışının bu senede devam edeceğini düşündürdü.

Sol bekteki sıkıntımız devam ediyor ve hoca belli ki orada Cissokho ismini düşünmüyor. Forvette Doukara’nın yanına onu yedekleyebilecek bir forvet lazım. Mevlüt Erdinç bilmecesi devam ediyor. O gelirse sorun kalmaz ama gelmezse umarım transfer komitesinin bir “B planı” vardır. Ben ellerinde alternatif isimler olduğunu düşünüyor ve buna inanıyorum.

Kombine satışları görünüşe göre beklentinin altında gidiyor. Bunda transferde sessiz kalınmasının ve hedefin belirsizliğinin önemi büyük. Zira başkanımız ve hocamız aynı hedef doğrultusunda röportaj vermiyorlar maalesef. Başkanımız taraftarın duymak istediklerini söylerken, hocamız daha temkinli davranıyor.

Store konusunda ciddi bir atılım mevcut ve emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Tek eleştiri yapacağım konu, formaların satışa çıktıktan sonra yeterli sayıda stoklanmaması ve insanların defalarca eli boş olarak geri dönmesi oldu. Bu konuda yaşananlar umarım gelecek için ders olmuştur ve gerekli önlemler alınır.

Gelecek hafta ilk hafta maç yazısıyla görüşmek üzere…