Sendeledik, Toplarız

İki haftadır mucizeler yaratan takımımız deplasmanda tökezledi. Futbolda olağan şeylerdir bunlar…

Sendeledik, Toplarız
19 Eylül 2018 08:28

İki haftadır mucizeler yaratan takımımız deplasmanda tökezledi. Futbolda olağan şeylerdir bunlar. Bazen  düşmen gerekir ki hatalarını görebilesin. O hataları görüp, düzeltip daha da güçlü olabilesin. Bülent Hocamızın bu yenilgiden sonra daha dikkatli olacağına inanıyoruz. Yoktan var eden oyuncularımıza hala inancım tam. Hatta taraftalarımız adına da bunu söyleyebileceğimi düşünüyorum. Tüm futbolcularımıza güvenimiz tam. Yenilmenin de var olduğu bir oyunda maç kaybedildi diye hemen linç politikasına girmeye gerek yok. Başakşehir karşısında güzel bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Şansımız da yaver gitmişti ama bu maçta olmadı. Bazen olmaz işte. Bu yenilgiden ders alıp, önümüzdeki maçlara odaklanmalıyız artık.

Ali Şafak Öztürk’ün geri dönmesine hala seviniyorum. Gençlerimize önem verileceğinden bahsetmiş, nitekim bizden çıkan gençlerin iyi yerlerde olmasını da göz önüne alırsak yapacağımız en iyi yatırım olacaktır. Kazanacağımız gençleri transfer ederken bu sefer kulübün çıkarları daha iyi gözetilecektir diye umuyorum.

Velhasıl-ı kelam, bu hafta ne moral bozmaya ne de takıma küsmeye gerek yok. Düştük ama toparlarız.

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı, sevdamız yüreğinizden, besteler dilinizden düşmesin. Kırmızı beyaz aşkla kalınız.