Savaştık

Bu maçı camia olarak kenetlenerek hep beraber kazandık…

Savaştık
16 Nisan 2019 08:55
A+
A-

Sahaya çıkardığımız kadro, gerçekten bence elimizdeki kadronun en iyisiydi. Bu bağlamda Bülent Hocayı tebrik etmek gerekiyor. Rakip Kasımpaşa devre arasında en önemli gol silahını kaybetmesine rağmen oldukça tehlikeli olabilen bir rakip. Çünkü kafa olarak rahatlar.

1-0 öne geçtikten sonra son derece abartılı bir karar ile kırmızı kart gördük. Maçın hakemi VAR sistemine baktı halbuki. O pozisyonu izleyip de o pozisyonda nasıl bir art niyet gördü doğrusu, şaşmamak elde değil. Bu sezon VAR sistemine gitmeyen hakemler yüzünden canımız çok yandı. Tam tersi VAR sisteminde pozisyonu izledikten sonra da canımızı yakan hakemler oldukça fazla. İnsanların gözü önünde böyle hatalar yapılmaz.

Eksik kalınca haliyle Kasımpaşa yüklendi ama biz de buna oldukça süratli oyuncularımızın kontra atakları ile karşılık verince, Kasımpaşa her an 2. golü yiyebileceğini anladı. Maçın son bölümlerinde de artık iyice yüklendiler ama iyi direndik ve çok ama çok önemli bir galibiyet aldık.

Bundan sonraki haftalarda çok daha başka bir Antalyaspor izleyeceğimizi düşünüyorum. Tehlikeli bölgeden iyice uzaklaştık. Bu futbolcuların zihinlerinde de yer edecek ve daha rahat oynayabileceğiz. Umarım bu skor tabelasına da yansıyacak.

Maç boyunca takımımıza ciddi bir destek oldu tribünlerimizden. Onları yüreklendirdik ve savaştırdık. Bu maçı camia olarak kenetlenerek hep beraber kazandık.

ETİKETLER: ,