Sahada Genç Futbolcuları Görme Zamanı

Cuma akşamı tribünler dolar mı? Bence bu sezon için bu tren kaçtı…

Sahada Genç Futbolcuları Görme Zamanı
7 Mayıs 2019 08:58

Göztepe deplasmanından ağır bir mağlubiyetle dönerek Avrupa şansımızı zora soktuk.

Avrupa’ya gitmenin Antalyaspor için iyi mi yoksa kötü mü olacağıyla ilgili fikirlerimi geçen hafta söylemiştim.

Kalan 3 maçımızın 2 tanesi iç sahada ve gelecek sezonun planlamasını yaparken, kadrodaki futbolculardan hangilerinden yararlanıp yararlanamayacağımız konusunda son kararı vermek için elinde büyük fırsat var teknik ekibin. Bu maçlarda Drole, Harun, Sergen, Doğukan, Tarık, Bahadır gibi isimleri oynatmanın tam zamanı.

Bursaspor maçı düşme hattını etkilememek adına belki radikal değişikliklerin yapılacağı bir maç olmayacaktır. Ama en azından maçın 2. yarısında bazı isimlerin forma şansı bulmasını umut ediyorum.

Diğer bir beklentim artık sahada pozitif futbol oynamaya çalışan bir Antalyaspor görmek. Özellikle kaybettiği maçların hemen hemen hepsinde ağır yenilgiler alan ve oyun disiplininden kopan takıma çare bulamaması, Bülent Korkmaz konusunda kafamda soru işareti yaratıyor.

Gelecek sezonun takımını inşa ederken hazırlık kampında daha dirençli ve geriye düştüğü maçları çevirebilen bir Antalyaspor görmeyi umut ediyorum.

Cuma akşamı tribünler dolar mı? Bence bu sezon için bu tren kaçtı. Yine 10 bin civarında, biz bize olduğumuz bir maç izleriz.

Bursaspor karşısında geçmişte olduğu gibi son dakikaya kadar savaşan bir Antalyaspor görmek dileğiyle…