Rüya Bitti

ntalyaspor kale arkaları bir hafta boyunca uğraşarak mükemmel bir görsel şov yaptı. Mükemmel çizimler vardı kale arkalarında …

Rüya Bitti
26 Nisan 2017 08:29

Evet sevgili renktaşlar,maalesef bence Avrupa kupası hedefimiz sona erdi. Mental olarak kaybettiğimizi düşünüyorum ben. Evimizde Galatasaray’a mağlup olduk, Beşiktaş ile isteye isteye(!) berabere kaldık. Avrupa kupası yolundaki en önemli rakibimize ise bu hafta net bir skor ile mağlup olduk. İnanılmaz bir fikstür avantajımız var demiştim haftalar önce bu satırlarda. Eğer bunu değerlendirebilseydik belki de şu anda Şampiyonlar Ligi hedefimizi konuşuyor olacaktık. Kaybettiklerimize bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Hangi hafta nasıl kaybetmişiz, o haftanın puan durumuna bakın ve görün gerçeği.

Açık konuşalım, Trabzonspor bizden daha iyi bir takım. Kağıt üzerinde de saha da da iyilerdi. Lakin hakeme ihtiyaçları yoktu. Hakemin inanılmaz taraflı yönetimi sonucu bizimkiler tekmeye kafa sokmaya başladılar. Sahanın her alanında yapılması gerekeni yapmaya başladılar. Bu sefer de hakem efendiler “Başrol benim” dedi. Aynı pozisyonda iki defa ceza alanı dışında topa dokundu rakip kaleci. Direkt kırmızı kartlık pozisyondu. Beş Dakika içerisinde iki kez penaltımız verilmedi. Bunu ben değil hemen hemen televizyon programındaki tüm yorumcular diyor.

Neden galip geldiğimiz maçlarda bile haftalardır Antalyaspor maçlarını yöneten hakemlerin bizim aleyhimize çaldığı çok önemli düdükler eleştiriliyor sadece? Bu iş bu sezon canımızı oldukça fazla yaktı. Maç için söylenecek birşey yok maalesef. Zira Antalyaspor oynamaya çalıştı lakin hakem efendi oynatmadı.

Gelelim tribünlere…

Maç öncesi çok güzel dostluk görüntüleri vardı. Olması gereken de bu idi. Neyse maça girdik, başladık tribünden sevdamızı haykırmaya. Ne zaman ki dört tribün “Kırmızı – Beyaz – En büyük – Antalya” diye bağırmaya başladık,Trabzonspor tribünü araya girerek biz “Antalya” derken onlar da “Trabzon” diye bağırdılar. Tribün kültürü adına utanç verici bir andı bu. Daha sonra Maraton Tribünümüze patlayıcı maddeler attılar ve Maraton Tribünü ile gergin anlar yaşadılar. En sonunda utanç görüntüleri ortaya çıktı. Bizim bu maça özel yaptırdığımız dostluk atkılarını sahaya attılar, hatta maç sonu tribünde yaktılar! Artık kale arkasında biz de tepkisiz kalamazdık. Misafir misafirliğini bilsin diye ses yükseltmedik ama sen saygısız olursan biz de sesimizi çıkarırız. Ayıbı yapan ayıbı ile yaşar. Birçok Trabzonlu, Trabzonsporlu arkadaşım mesaj yolu ile ya da telefon ile arayarak utandıklarını, o hareketleri yapanları kınadıklarını söylediler. Gerçekten Trabzonspor tribünü ayıp etti.

Kötü günün güzellikleri de mevcuttu. Antalyaspor kale arkaları bir hafta boyunca uğraşarak mükemmel bir görsel şov yaptı. Mükemmel çizimler vardı kale arkalarında. Gerçekten tüm ülke televizyon kanallarında Antalyaspor tribünleri bu şov ile alkışlandı. Antalyaspor’umuz için az bile yaptık, bunlar daha başlangıç. Yeter ki onlar mücadeleyi bırakmasınlar. Bu taraftar her zaman arkalarında olacak.

Biz asla pes etmeyiz!

 

 

 

ETİKETLER: ,