Ronaldinho Transferinde Şok Gelişme

Antalyaspor ile 1+1 yıllık sözleşme üzerinde prensipte anlaştığı iddia edilen Ronaldinho transferinde şok bir gelişme yaşandı…

Ronaldinho Transferinde Şok Gelişme
18 Mayıs 2016 19:08

Antalyaspor ile 1+1 yıllık sözleşme üzerinde prensipte anlaştığı iddia edilen Ronaldinho transferinde şok bir gelişme yaşandı.

Ronaldinho’nun Antalyaspor ile anlaştığı haberlerine Brezilyalı futbolcunun Türkiye menajeri Ümit Akbulut’tan çarpıcı açıklamalar geldi. Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Akbulut, Ronaldinho’nun Türkiye temsilcisinin kendisi olduğunu vurguladı.

Ronaldinho ile canlı yayından dört saat önce konuştuğunu belirten Akbulut, “Antalyaspor’dan haberi yok. Belki birileri mail atmıştır; ama Ronaldinho daha görmemiş olabilir. Zaten transfer olacaksa ya da teklif varsa, bu bana gelir. Kendisinin Türkiye için tek temsilcisi benim. Yedinci ayda İstanbul Hadımköy’de ‘Ronaldinho Futbol Okulu’nu açıyoruz. Yer, tarih her şey belli. Sadece bir kaç detay var. Kendisiyle ortağız. Onun için buraya gelecek. Aktif futbol oynamaya devam edeceğini sanmıyorum” diye konuştu.