Oyun Başlasın

Malatya maçında yeni transferlerle birlikte artık şansımızın döneceğinden, daha doğru kadro kurup daha azimle oynayacağımızdan şüphem yok …

Oyun Başlasın
23 Ağustos 2017 09:19

İkinci haftayı geride bıraktık . Akhisar maçıyla ilgili çok konuşmak istemiyorum. Ligin henüz başındayız zira, umutsuzluğa kapılmak doğru olmaz. Daha tutkulu, bilinçli, hırslı bir Antalyaspor görmek istiyoruz sahada.

Bugün bahsetmek istediğim asıl şey tabii ki yılın transferi Samir Nasri. 10 numara transferi “10 numara” oldu ! Futbol camiasını çalkalandırmayı başardık. Türkiye’de bu sene yapılmış en başarılı transfer olduğunu düşünüyorum ve diyorum ki “Biz asıl şimdi hazırız!

Malatya maçından beklentim ve umudum çok büyük. Rıza Çalımbay, Akhisar maçı sonrası yaptığı basın açıklamasında takımın eksiklerini dile getirdi. Yeni transferlerle birlikte artık şansımızın döneceğinden, daha doğru kadro kurup daha azimle oynayacağımızdan şüphem yok.

Diğer yandan kaptanımız Zeki Yıldırım’ın sakatlık haberi hepimizi üzdü. Buradan tekrar geçmiş olsun diyor, en yakın zamanda iyileşmesini bekliyoruz.

Değinmek istediğim bir diğer konu da kendi evimizde oynanan ilk maçta stadın doluluk oranıydı. Gerçekten büyük yol katettik. Kombinesini alıp maça gelen her bir taraftarımızı yürekten kutluyorum. Şehrimiz dirileli çok oldu, şimdi büyüme zamanı fakat stada girişlerde yaşanan sıkıntılar da oldukça can sıkıcı. Çantası olmayan taraftarların içeriye alınmaması, bebeğiyle maça gelen bir ailenin bebeğinin biberonuna el konulması… Gerçekten trajikomik olaylar bunlar. Bizler şehrimize sahip çıkan taraftarlarız. Terörist değiliz. Gözaltına alınan Göztepe taraftarlarına da buradan selam olsun. Renklerin önemi yok, bazı konularda hepimiz aynı renkte olmayı biliriz .

Evet, şimdi Samir Nasri’nin imza törenine doğru yoldayım. Coşkulu bir karşılama yapacağımızı umuyor, güzel günlerin bizleri beklediğine inanıyorum. Ailemize hoş geldin Samir Nasri !

Haydi oyun başlasın.