Ömre Bedel

Rıza Hoca gerçekten işini biliyor. Futbolcuları teker teker kazandı …

Ömre Bedel
A+
A-
18 Ocak 2017 09:27

Ligin en alt sıralarındayken huzurumuz kaçıyordu, şimdilerde her şey güllük gülistanlık. Yaptığımız son 9 maçın 7’sini kazanarak 7. sıraya yerleşmiş olmanın haklı mutluluğu ve gururu var. Şehirde ayrı bir bayram havası var be! Dört gözle deplasmana gitmek için bekleyenlerimiz, alınacak galibiyetlerle keyifleneceklerimiz var. Futbolda yenmek de yenilmek de var, yenilince biraz moralsiz olacaklarımız var. Ama hayatı Antalyaspor olan insanlarız biz. Derdimiz de dermanımız da Antalyaspor.

Güzel bir başlangıç yapamadığımız 2016-2017 sezonunun ilk yarısını güzel kapatıp, ikinci yarısında da güzel bir açılış yaptık. 2017 bizim yılımız olacak. Avrupa’ya gideceğiz belki. Belki de gidemeyeceğiz, hayaller başka bahara kalacak.  Ama bu gidişle hayallerimiz çok daha yakın gibi duruyor.

Takımın birbiriyle uyumu sahada da belli oluyor. Bu şekilde birbirlerini güzel tamamlayabiliyorlar. Gaziantepspor’un yeni stadında atılan ilk golün sahibi Mbilla’nın hırsı ve performansı üst düzeyde idi.  Ayrıca Gaziantepspor’un yeni stadında attığı bu golle de bu sezon suskunluğuna son vermiş oldu. Fornezzi ise ani form düşüklüklerine çare bulursa kalesinde gerçekten devleşebiliyor. Gönderilmeli dediğime bazen beni pişman ediyor.

Rıza Hoca gerçekten işini biliyor. Futbolcuları teker teker kazandı. Hepsi takımda olmaktan mutlu. Bu takım bizi gerçekten Avrupa için ümitlendiren bir takım oldu. Devre arasında yapılan transferler hakkında  olumlu yorumlar okuduk, umarım icraatleri de olumlu olur.

Bu haftalık bu kadar. Osmanlıspor deplasmanından görüşmek üzere büyük Antalyaspor taraftarı. Kırmızı beyaz aşkla kalınız. Antalya’nın bu soğuk havasında atkınız boynunuzdan, sevdanız yüreğinizden düşmesin.

Neyleyim cebimdeki milyon doları
  Sen şampiyon olmayınca
  Bazen sevinç bazen keder
  Senin sevgin ömre bedel

 

 

 

ETİKETLER: ,