Mucizeler Stadyumu

Taraftarıyla, oyuncusuyla, Başkanıyla bütünleşen Antalyaspor’u çok daha güzel günler bekliyor.

Mucizeler Stadyumu
A+
A-
5 Eylül 2018 08:28

Beşiktaş maçıyla başlayan muhteşem olaylar silsilesi; maç kazanıldı, karamsar Antalyalıların gözünde Antalyaspor aşkı yeniden alevlendi, taraftarın sevgilisi Ali Şafak Öztürk yeniden başkan oldu, çıkartılamayan lisanslar çıkartıldı, son anda transferler yapıldı, dolu tribünlerle hem oyunculara hem Başkana sevgi seli, pankartlar vs. derken olabilecek en iyi, en pozitif şekilde çıktı Antalyasporumuz Rize maçına.

Oyunu pek yazmaya gerek yok. Bu sıcak ve nemli havada ancak bu kadar oynanır. 10 kişi kalmış ve 1-0 mağlup durumda olan takım nasıl oluyor da uzatmalarda maç çeviriyor, tek kelimeyle mucize. Her zaman yazdım. Yazmaya da devam edeceğim. Antalya Stadyumu’nun çok ayrı bir tılsımı var. Yeter ki kulüp iyi yönetilsin ve doğru hamleler transferler yapılsın. Bu sahada rakip çok rahat baskı altına alınabiliyor, lehimize birçok sonuç çıkabiliyor. Öyle de oldu; harika bir sonuç çıktı ortaya. Efsanevi bir geri dönüşe şahit oldu bütün taraftarlar.

İyi niyetle mücadele eden, terinin son damlasına kadar savaşan bütün oyuncuları ve teknik kadroyu kutlamak lazım. Ali Şafak Öztürk’e hoş geldin galibiyeti ancak böyle anlamlı olabilirdi.

Taraftarıyla, oyuncusuyla, Başkanıyla bütünleşen Antalyaspor’u çok daha güzel günler bekliyor.