Raketler Madalyaları Topladı

Antalyaspor masa tenisi takımı, 18 Mart Çanakkale Zaferi Turnuvasından on madalya ile ayrıldı.

Raketler Madalyaları Topladı
20 Mart 2024 14:37

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi Turnuvası 17 Mart 2024 tarihinde Antalya Spor Salonu’nda düzenlendi. Yine bu ay içerisinde düzenlenen Atatürk’ün Antalya’ya Geliş Turnuvası ve İstiklâl Marşı’nın Kabulünün Yıl Dönümü Turnuvasından 11’er madalya kazanan Antalyaspor masa tenisi takımı bu turnuvadan da 10 madalya ile ayrıldı.

En küçük yaş kategorisi olan Minik Altı kategorisinde yarışan Antalyasporlu Asya Ece Çalışkan’ın birinci olduğu turnuvada Minikler kategorisinde yarışan kırmızı beyazlı sporcular Deniz Devrim Vural, Talya Büyüközer ve Aylin Şakar ilk üç sırayı alarak rakiplerine madalya şansı tanımadılar.

Akreplerin Yıldız kategorisinde yarışan raketlerinden Salih Hikmet Aytar ve Emir Mustafin’in ikinci ve üçüncü olduğu organizasyonda Küçüklerde yarışan Nazlınur Akgün, Timur Büyüközer ve Ayhan Shirmohammadini ise Miniklerde yarışan takım arkadaşları gibi rakiplerine madalya şansı tanımayan sporcular oldular.

Gençler kategorisinde yarışmaya başlayan Baver Koç’un da bir üçüncülük kazanarak Antalyaspor’un madalya sayısını 10’a yükselttiği turnuvanın ardından Masa Tenisi sporcularımız yeni müsabakalar için çalışmalarını takım antrenörlerimiz gözetiminde sürdürüyor.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.