Masa Tenisi Takımı Ligde İkinci Sırada
Antalyaspor masa tenisi kadın takımı Birinci Lig Birinci Etap Müsabakaları’nda mücadele etti.
![Masa Tenisi Takımı Ligde İkinci Sırada](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2022/10/masatenisi-ligde-ikinci.jpeg)
Antalyaspor masa tenisi kadın takımı Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Birinci Lig Birinci Etap Müsabakaları’nda mücadele etti.
Konya Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda 14-16 Ekim tarihlerinde düzenlenen organizasyona Müge Sayar Kızıl, Sedef Kuşgöz, Betül Töz ve Asya Ünalan kadrosu ile katılan kırmızı beyazlılar, 16 takımın yer aldığı ligin ilk etabında oynadığı 8 maç sonunda kazandığı 7 galibiyet ve topladığı 15 puan ile ikinci sıraya yerleşti.
Antalyaspor masa tenisi kadın takımı, birinci ligin ikinci etabında 7 maç daha yaparak play-off özelliği taşıyan üçüncü ve dördüncü etap maçları öncesi iyi bir sıralama elde etmek için mücadele edecek.