Antalyaspor Kadın Masa Tenisi Takımı 1.Lig’e Düştü
Antalyaspor Bayan Masa Tenisi Takımı, Kadınlar Türkiye Süper Ligi’nden 1.Lig’e düştü.
![Antalyaspor Kadın Masa Tenisi Takımı 1.Lig’e Düştü](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2019/04/as-masatenisi-klasman-tamamlandi.jpeg)
Antalyaspor Kadın Masa Tenisi Takımı, Kadınlar Türkiye Süper Ligi’nden 1.Lig’e düştü.
Türkiye Süper Ligi 6. ve son etabı 4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde Adana’da yapıldı. Kadınlar Türkiye Süper Ligi´nde Fenerbahçe şampiyon olurken TİGEM ikinci ve Yalova Belediyespor da üçüncü oldu. Son üç sırayı alan Antalyaspor, Pendik Belediyespor ve Bursaspor ise 1.Lig´e düştüler.