Kombine ve Bilet Satışlarında Taraftar İsyan Etti

Kombine ve Bilet Satışlarında Taraftar İsyan Etti
24.10.2015
A+
A-

Antalyaspor’un yeni stadyumda Beşiktaş ile oynayacağının belli olmasının ardından kombineler ve biletler cumagünü tekrar satışa çıktı. Satışların başlamasının ardından Hasan Subaşı Tesisleri ve MarkAntalya AVM’de yer alan Passolig satışlarında da patlama görüldü.

Bazı taraftarlar ise aldıkları kombine/biletin telefonlarına gelen mesajla eşleşmediğini savunurken, kombine tanımlamalarının hatalı olduğunu iddia ettiler. Bir diğer iddia ise toplu kombine alan taraftarların kombinelerin farklı yerlere dağıtılması oldu.

Öte yandan Passolig yetkilileri ise sistemde bir problem olmadığını ve taraftarların yaşadığı kafa karışıklığına önceden “1. Kat – 2. Kat – 3. Kat – 4. Kat” olarak anılan tribünlerin şu an sistemde “Zemin Alt – 1. Kat – 2. Kat – 3. Kat” olarak yer almasının sebep olduğunu söylediler.

Ayrıca Passolig yetkilileri tarafından Taraftarlarımızın cep telefonlarından “KOLTUK” yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numarasını ilave ederel 6033’e göndermeleri durumunda kombine kartlarının koltuk ve blok bilgilerini en doğru şekilde öğrenebileceği belirtildi.

 

 

YORUMLAR
  1. semih dedi ki:

    Öncelikle Merhabalar, Antalyada yaşayan bir vatandaş olarak tek maaşla bir aile geçindirmeye çalışmaktayım. Hal böyleyken yeni yapılan stadyum ve takıma destek için kale arkasıda olsa 3 adet kombineyi internet vasıtasıyla Antalyaspor Beşiktaş maçının olduğu sabah aldım. Ancak bütün olumsuzluklar bundan sonra başladı. Maç günü Stada vardığımda İnternette yer alan Stad Planı ile stadda astıkları planın farklı olduğunu anca Kombinemizi aldığımız Kuzey Kale Arkası E3 Blok No:23/24/25 nolu koltuklara ulaştığımızda farkettik. Çünkü Aynı Yerleri Nasıl oluyorsa İkişer kişiye satmayı başarmıştı birileri. Ve yine o birileri Kale arkasında bulunan Üç balkon Katını internette E2/E3/E4 DİYE yayınlayabiliyor ve hala şu anda (28.10.2015 tarih 13:08) bile resmi sitelerinde bu plan Mevcut durumda. maç günü gördüğümüz balkonlar ise E1/E2/E3 olarak adlandırılmıştı. Yani Biz İnternetten E3ü ara kat diye almışken bir baktıkki Stadın en tepesindeyiz. Ve böleyken internettn E4 diye kombine alanlar ne yaptılar hiç bilmiyorum. Bu durumu o an için ne staddaki turuncu giymiş arkadaşlar umursadı ve yardımcı oldu nede Passo İletişim hattı ve kulüp yönetimi oluşan Mağduriyetimiz için net bir cevap verebiliyor.. Her İki kuruluşta suçu karşıya atmaktan başka hiç bişey yapmIYOR