Kilit Global İle İşbirliği Anlaşması İmzalandı

Antalyaspor ile Kilit Global arasında işbirliği anlaşması imzalandı.

Kilit Global İle İşbirliği Anlaşması İmzalandı
A+
A-
1 Nisan 2022 15:17

Antalyaspor’a sabit gelir kaynağı yaratan Tourist Cell Turkey ile ülkemize en çok turist getiren firmalardan biri olan Kilit Global arasında iş birliği anlaşması imzalandı. İmza törenine Başkan Av. Aziz Çetin, Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Kilit Global Genel Müdürü Sezgin Özer, Tourist Cell Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Halil Canbolat ve Tourist Cell Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Yener Yıldırım katıldı.

Antalyaspor Atilla Vehbi Konuk Tesislerimizde yapılan imza töreninde konuşan Tourist Cell Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Halil Canbolat, Antalya’ya değer katan markalarla güç birliği yapmaya devam ettiklerini söyledi. Canbolat, “Yapılan bu anlaşma ile Antalyaspor’umuz, Tourist, Kilit Global ve elbette döviz girdisi nedeniyle Türkiye’miz kazanacak” dedi.

Tourist Cell’in Antalyaspor’a nasıl gelir sağlayacağını da anlatan Canbolat, “Ürünümüzün içerisinde belli başı paketler var. Turist ülkemize gelmeden önce veya gelince çeşitli yollarla bu sim kartı alabiliyor. İçerisinde 20 GB’tan başlayan internet ve konuşma paketleri bulunuyor. Turist kendisine uygun olan paketi alıyor ve kart başına Antalyaspor’umuz belirli bir girdi sağlıyor. Bu da yıllık en az 500 bin euro civarında bir paranın Antalyaspor’un kasasına girmesi demek. Kilit Global ile yaptığımız bu anlaşmanın ardından diğer turizm firmaları ile genişlemesi, Antalyaspor’un daha fazla kazanması demek” diye konuştu.

Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Kilit Global Genel Müdürü Sezgin Özer ise “Turizmdeki bütün paydaşların hem hizmet hem de gelir anlamında katkısı olacaktır. Sektörümüze ve Antalyaspor’umuza hayırlı olmasını diliyorum. Başkanımız ve yönetimimiz hep kalıcı gelir peşinde. İşte bu imza da bu anlamda önemli” dedi.

Tourist Cell Turkey Yönetim Kurulu Üyesi Yener Yıldırım ise yola Antalyaspor ve Antalya turizmine katkıda bulunmak için çıktıklarını belirterek “Kilit Global’in yanımızda olması bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Ülkemize gelen misafirlerimizin sim kart ve internet ihtiyaçlarına kolay ve doğru bir şekilde ulaşmasına sağlayacağız. İşbirliği anlaşmamızın turizm camiamıza ve Antalyaspor’umuza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.