Kaptan Zeki’den Taraftara Forma Jesti
Antalyaspor Kaptanı Zeki Yıldırım, Twitter üzerinden kendisine seslenen bir Antalyaspor taraftarına forma jesti ile yanıt verdi.
![Kaptan Zeki’den Taraftara Forma Jesti](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2018/01/zekiyıldırım-dg.jpg)
Antalyaspor Kaptanı Zeki Yıldırım, Twitter üzerinden kendisine seslenen bir Antalyaspor taraftarına forma jesti ile yanıt verdi.
Soner Özyön isimli kullanıcının “3 sezon önce zeki yıldırımdan(kaptanımdan) aldığım atlet , kaptanımın formasını almak nasip olmadi bende verdiği atleti forma yaptım giyiyorum” mesajına Zeki Yıldırım, “Kardeşim erzurumspor maçındaki formam senindir..yeterki bu Antalyaspor sevgin hiç bitmesin” şeklinde yanıt verdi.