Kalite Farkı

Hem oyuncu kalitesi hem oyun kalitesi olarak üç gömlek üstündü Antalyaspor …

Kalite Farkı
3 Mayıs 2017 08:26

Sahasında aldığı Trabzonspor mağlubiyetinden sonra bir anda “Ne oluyor? Acaba yine mi bahar rehaveti?” soruları kafamızı kurcalarken Adanaspor deplasmanına çıktı Antalyaspor.

Maçtan önce düşme hattının sıcağını en yakından hisseden Adanaspor’un bu kadar kolay teslim olacağını düşünmedim açıkçası . Matematiksel olarak hala şansı devam ederken bu kadar erken havlu atmak ne kadar doğru, o da Adana’nın Süper Lig’deki temsilcisi için koskoca bir soru işareti..

Hem oyuncu kalitesi hem oyun kalitesi olarak üç gömlek üstündü Antalyaspor. Biraz da Rıza Hoca’nın Motta ve Sandro tercihleri derli toplu görüntü çizdi. İleri dörtlünün istekli oyunu ve güzel uyumu skoru da getirdi. Trabzonspor’un sahasında puan kaybetmesiyle geçen maçtaki yenilginin iki puanı unutuldu bile. Lig uzun bir maraton, her hafta ibre değişebilir. Sonuna kadar hayallerin peşinde koşmak en doğrusu.

Adana’ya deplasmana giden taraftarlarımızı taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu yaralanan taraftarlarımıza çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

 

 

 

ETİKETLER: ,