Mustafa Beyazıt Yıldırım Judo Milli Takıma Seçildi
Başarılı sporcu Antalyaspor’u ve Türkiye’yi temsil edecek.
![Mustafa Beyazıt Yıldırım Judo Milli Takıma Seçildi](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2022/08/mustafa_beyazit_yildirim.jpg)
Türkiye Judo Federasyonu’nun 13-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Kahramanmaraş’ta düzenlediği Türkiye Yıldızlar Judo Şampiyonası’nda 66 kilogram’da Türkiye Şampiyonu olan Antalyasporlu judocu Mustafa Beyazıt Yıldırım, elde ettiği bu başarı ile birlikte 1-3 Eylül 2022 tarihleri arasında Yunanistan’da düzenlenecek Balkan Judo Şampiyonası’nda Antalyaspor’u ve ülkemizi temsil edecek.