İhale

Artık her maç, her puan Antalyaspor’un seneye hangi ligde mücadele edeceğini belirleyecek…

İhale
14 Mart 2018 07:52

Göztepe’ye 2-1 yenildik. Deplasmanda yine kaybettik. Ligin sonuna yaklaştıkça her maçın önemi giderek artarken, Göztepe maçını arkada bırakacağız. Kaybın ihalesini illa birilerine yıkmayacağız. Emre Güral kötüymüş, Hamza Hoca oyuncu değişikliklerinde geç kalmış, hücum hattı girdiği pozisyonları gole çevirmekte yetersiz kalmış… Bunlar bizi ileriye taşımaz. Sadece yenilginin ihalesini sahiplendirir.

Göztepe maçını kazandık diyelim. Sahada kendi takımızda Göztepe futbolcusu Halil Akbunar gibi maçı isteyen futbolcumuz var mıydı? Adam önce defansta kademe yaptı. Ardından yaklaşık 80 metrelik deparın ardından Göztepe’nin ikinci golünün servisini yaptı. Biz de bu mücadeleyi geçtim, elini taşın altına koyup sorumluluk almak isteyen futbolcu yok gibiydi.

Yine de olan oldu. Artık her maç, her puan Antalyaspor’un seneye hangi ligde mücadele edeceğini belirleyecek.

Arka arkaya çok kritik 4 maç bizi bekliyor. Kasımpaşa(D), Bursaspor, Karabükspor(D) ve Konyaspor maçları hayati öneme sahip. Taraftar bu maçlarda Antalyaspor ruhunu sahada görmek isteyecektir. O ruh sahaya konduğu sürece de zaten sonrası kendiliğinden gelecektir.

ETİKETLER: ,