Haydi Akrep Saldır

Hangi İstanbul takımını yensek acayip bir mutluluk veriyor zaten. Sözde üç büyüklere Anadolu’nun gücünü göstermek büyük haz doğrusu …

Haydi Akrep Saldır
17 Mayıs 2017 08:23

Yine Fenerbahçe maçı, yine galibiyet… Maçı izleyemedim ama Fenerbahçeli kim varsa 1-0 aldık demenin mutluluğunu yaşadım. Hangi İstanbul takımını yensek acayip bir mutluluk veriyor zaten. Sözde üç büyüklere Anadolu’nun gücünü göstermek büyük haz doğrusu.

Bu hafta Antalya’daydık eşimle. O ne güzel şehir, o ne güzel hava… İzmir’de yaşıyor olmamıza rağmen Antalya bir başka güzel. Yeri, tadı ayrı… Yine her yerde Antalyaspor bayrağı görmek mutlu etti beni. Bir de karşınıza Antalyaspor formalı birisinin çıkma ihtimali falan da var. Mis!

Kocaeli -Altay maçının olduğu günden bir gün  önce Antalya  Arena’daydık. Nasıl güzel bir atmosferi var stadımızın. Bir kere daha hayran kaldım.

Haftaya Bursa ile maçımız var. Geçen hafta Fenerbahçe bizi zorlar demiştim ama 3 puan alarak rahatladık. Bursa’nın iddiası yok. O yüzden rahatlıkla maçı alıp Avrupa için bir adım daha atmış olacağız.

Göster kendini akrep!

 

 

 

ETİKETLER: