Hakan Özmert Antalyaspor’a Katıldı

Antalyaspor, Başakşehir’den 1,5 yıllık sözleşme karşılığında transfer ettiği Hakan Özmert için imza töreni düzenledi…

Hakan Özmert Antalyaspor’a Katıldı
26.01.2018
A+
A-

Antalyaspor, Başakşehir’den 1,5 yıllık sözleşme karşılığında transfer ettiği Hakan Özmert için imza töreni düzenledi.

İmza töreninde konuşan basın sözcüsü Cumhur Arıcı, “Bugün, Antalyaspor için yine önemli günlerden biri. Eski futbolcumuz Hakan Özmert, yuvasına döndü. Hakan; 1985 doğumlu ve Sakaryaspor altyapısında yetişti. Sizlerin de bildiği gibi Başakşehir’den transfer ettik. Oldukça tecrübeli bir futbolcu. Süper Lig’de 204 maçta görev aldı. Avrupa tecrübesi de olan bir oyuncu. Bunların yanı sıra Hakan’ın bizler için önemli olmasının bir nedeni de, 2007-2008 sezonunda o zamanki ismiyle 2. Lig’den Süper Lig’e çıktığımızda Gaziantep’te golümüzü atan futbolcumuzdu. İnşallah bu transferimiz hem Hakan için hem Antalyaspor için hem de Antalya için hayırlı olur” şeklinde konuştu.

Transferinde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirten Hakan Özmert, “Geçtiğimiz yıllarda oynadığımda tesislerimiz Hasan Subaşı Tesisleri’ydi. Dün, yeni tesislere geldiğimde hayranlık duydum. Gerçekten Atilla Vehbi Konuk Tesisleri, çok güzel bir tesis olmuş. Ama her şeyden önce, çalışanların beni yeniden sıcak bir ifadeyle karşılaması evime dönmüş gibi mutlu etti” dedi.

Antalyaspor’a başarılı olmak için geldiğini kaydeden Özmert, “İnşallah, o günlerine kavuştururuz. Şu zor durumdan da hep beraber takımla, yönetimle ve taraftarımızla atlatıp güzel günler göreceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
 1. cengizhan dedi ki:

  TAKIMDA NORMAL OLARAK İLK 18 E GİREMEZ !
  AMA BİRİLERİNDEN TORPİLLİ İSE TAKIMA GİRER !

 2. cengizhan dedi ki:

  6-7 TANE ORTA SAHADA OYUNCUMUZ VAR.
  BUNLARIN HEPSİ DE HAKAN ÖZMERT’TEN DAHA İYİ

 3. cengizhan dedi ki:

  KİRALIK VERDİĞİMİZ OSMAN ÇELİK’TEN DAHA MI İYİ ?

 4. cengizhan dedi ki:

  MAŞŞALLAH, MAŞŞALLAH, NAZAR OLMASIN !!!
  DÜNYA YILDIZI ALMIŞSINIZ