Güzel Günler İçin Çalışmaya Devam

Ayaklarımız yere sağlam bassın. Alınan galibiyetler tabiî ki sevindirecek. Ama rehavet bu kulübün kapısından içeri girmeyecek…

Güzel Günler İçin Çalışmaya Devam
3 Ekim 2018 08:25

Bu takım küme düşmez dediğimiz sezonda son yedi haftada küme düştü. Bu camia arka arkaya yıldız isimler transfer ettikten sonra zirveyi kovalama hayalleri kurulurken zar zor kümede kalma savaşı verdi.

O yüzden yedinci haftadan Avrupa diye havaya girmeyelim. Ayaklarımız yere sağlam bassın. Şuan ki konumumuz için emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliriz. Alınan galibiyetler tabii ki sevindirecek. Ama rehavet bu kulübün kapısından içeri girmeyecek.

Durmadan çalışmaya devam edelim. Yönetim, geleceğimiz için; takımımız, Yivli armamız için; taraftarımız, kırmızı-beyaz sevdamız için durmadan çalışmaya devam etsin. Oyuncular, yürekli mücadelelerini sürdürsün. Taraftarımız, içeride dışarıda fark etmeden desteğini sürdürsün. İşte o zaman beklenen başarı kendiliğinden gelecektir. ‘Bu takım küme düşer‘ diyenleri mahcup edecektir. Ligdeki veya kupadaki durumumuza göre bu armaya gönül verenlerin yüzü uzun zaman sonra tekrar gülecektir.