Güreş Takımından Tanışma Ziyareti

Faaliyetlerine başlayan güreş takımı, tanışma ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Güreş Takımından Tanışma Ziyareti
29 Eylül 2022 12:28

Antalyaspor güreş takımı, Başkan Av. Aziz Çetin ve Antalyaspor Kulübü Derneği yönetim kurulu üyelerine tanışma ve teşekkür ziyaretinde bulundu.

Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Av. Aziz Çetin, göreve geldikten sonra temmuz ayı itibarı ile güreş branşının kurulması için çalışmalara start verdiklerini ve branşın faaliyetlerine başladığını hatırlatarak, “Yunus Emre genç bir sporcu kardeşimiz. Avrupa şampiyonu ve dünya ikincisi unvanları başta olmak üzere pek çok başarının altında imzası var. Yine takım arkadaşları arasında Balkan İkincisi Orçun Kumaş, ulusal ve uluslararası başarılara imza atmış Hidayet Kurt ve Yurdahan Şimşek var. Bu başarılarının arkalarındaki güç olan antrenörleri Ekrem Şimşek ve Safa Mert Bedeloğlu da bundan sonra bizlerle olacak. Takımızın başarılarını artırarak devam ettireceğine inancımız tam. İnşallah Paris’te düzenlenecek 2024 Olimpiyat Oyunları’na birden çok branşta sporcu gönderme hedefimizi birlikte başaracağız” dedi.

Başkan Çetin’in ardından söz alan sporcu Yunus Emre Dede, on yıldan beri çeşitli kategorilerde madalyalar toplayan bir sporcu olduğunu vurgulayarak, bundan sonra Antalyaspor için mücadele edecek olmaktan dolayı duyduğu heyecanı dile getirdi. Dede, takımın oluşturulması ile bizzat ilgilenen başkanımız ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

Yapılan açıklamaların ardından Antalyaspor güreş takımı, Başkan Av. Aziz Çetin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kamile Yıldırım Gülgün ve Mustafa Türker ile fotoğraf çektirdi.