Gencer’den Aziz Yıldırım Açıklaması

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, maç sonunda açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a cevap verdi…

Gencer’den Aziz Yıldırım Açıklaması
6 Şubat 2016 13:20

Spor Toto Süper Lig’in 20. haftasında sahasında ağırladığı Fenerbahçe’yi 4-2 yenen Antalyaspor’da Başkan Gültekin Gencer, maç sonunda açıklamalarda bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a cevap verdi.

Gültekin Gencer, Fenerbahçe maçından sonra Aziz Yıldırım’ın 4-2’lik yenilgi nedeniyle gündemi değiştirmek için Galatasaray’a karşı tavır takındığını söyledi.

Fenerbahçe maçını protokol tribününde izleyen Aziz Yıldırım’ın kırmızı beyazlı kulübün yönetimine karşı bir tavır olarak belirten Gencer, Yıldırım’ın Anadolu takımlarını küçümseyici tavırlarına her fırsatta tepki gösterdiğini açıkladı. Herkesin bunu iyi bilmesi gerektiğini kaydeden Antalyaspor Başkanı, “Lig, sadece İstanbul takımlarından ibaret değil. Bu lig 18 takımdan ibarettir. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım dünkü maçta da kendi hatalarını kapatmak ve gündemi değiştirmek için çaba harcadı. Benim tepkimi de ciddiye almaması bunu gösteriyor. Aziz Yıldırım, alınan farklı yenilgiden sonra ‘Gündemi nasıl değiştirebilirim?’ diye düşündü. Bunun için de ezeli rakipleri için söylemler içine girdi. Kendisine olan tepkileri gölgede bırakmak için ezeli rakibi Galatasaray’a tavır takındı.” diye konuştu.