Dünün Heyecanlarını Kaybetmeyelim

Doğancan Ataş yazdı…

Dünün Heyecanlarını Kaybetmeyelim
26 Aralık 2022 14:13

Ligin daha yarısı bitmemişken birbirimizi yememize, takımda günah keçisi ilan etmeye gerek yok. Sezon başlangıcına da ritimsiz başladık. Tam performans almaya başlamışken Dünya Kupası arasına denk geldik. Şimdi yeniden takım ritmini bulmaya çalışacağız. Bu tabi ki ligdeki her takım için geçerli.

Geçen sezonu unutmayalım. Nasıl kötü başlayıp mevcut teknik heyetin bizlere nasıl heyecanlar yaşattıklarını anımsayalım. O heyecanların şimdinin hayal kırıklıklarının sebebi olduğunu düşünelim.

Ligdeki durum toparlanır. Daha yolun başında olduğumuz ve hedeflerini koyduğumuz Türkiye Kupası var. Yolumuza devam ediyoruz.

Kusursuz bir takım olmadığımızı hepimiz biliyoruz. Takımımızı da tüm kusurları ile seviyoruz. Yaşanılan üzüntülere, yapılan yanlışlara rağmen sevgimizden eksiltmiyoruz.

Daha önce neler başardık ama nasıl başardık? Kenetlenerek, düşenin elinden tutup kaldırarak, bir olarak, tutkuyu yansıtarak başardık. Başkan kulübün idaresinde herkesi elinden geldiğince mutlu etmeye çalışacak, teknik heyet takımı başarıya götürecek çalışmayı yapacak, futbolcu kulübün tutkusunu sahaya yansıtacak, seyirci skor seviciliğini bırakacak, taraftar sevdasına sahip çıkmaya devam edecek ve sonunda kenetlenen bir Antalyaspor yeniden kendine gelecek.

Bir mağlubiyette karalar bağlamayalım. İnanalım. Savaşmaktan vazgeçmeyelim. Günün sonunda kazananlar ve kaybedenler nasıl olsa şapkalar önümüze konduğunda anlaşılacaktır.