Çalımbay, Melo Hakkında Konuştu

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Felipe Melo hakkında konuştu…

Çalımbay, Melo Hakkında Konuştu
3 Ağustos 2017 14:10

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, yeni sezon öncesi ilk haftalık değerlendirme toplantısını Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenledi.

Deneyimli teknik adam, gün içerisinde ulusal medyada yer alan Felipe Melo iddialarına açıklık getirdi.

Melo’yu ilk defa duyduğunu belirten Çalımbay, “Bizim Melo’ya ihtiyacımız yok, ön liberomuz var” diye konuştu.

Yeni sezon öncesi gerçekleştirilen transferlerden memnun olduğunu kaydeden Rıza Çalımbay, “Gerçekten iyi oyuncular aldık. Kampta ve hazırlık maçlarımızda kendileri hakkında biraz daha fikir sahibi olduk. Kamp ortamının güzel geçmesinden dolayı uyum süreçlerini daha kolay atlattılar. 2-3 tane daha transfer yapmak istiyoruz. Bu konuyu başkanımız ve yönetimimizle de paylaştık.  Transferlerimiz Beşiktaş maçından daha önce olursa; eksik olan oyuncularımızın yerini doldurmuş olacağız” dedi.

Geçen sezon mükemmel bir sezon geçirdiklerini vurgulayan Çalımbay, “Kimsenin beklemediği çok iyi maçlar oynadık. Geçen seneki istikrarımızı devam ettirmek hatta üzerine daha da fazlasını koymak istiyoruz. Ama bu sene zorlu bir sezon olacak. Bunun da farkındayız. Kendimize güveniyoruz. Geçen sezon nasıl iyi bir yerde bitirdiysek bu sezon da bunun için elimizden geleni yapacağız. Başta yönetimimizin, taraftarımızın, teknik heyetimizin ve futbolcularımızın birlik ve beraberliğin yine aynı şekilde olması gerekiyor. Yani bu bağlılık olmazsa sıkıntı yaşarız” ifadelerini kullandı.