Büyük Hedefe Hayır

Hangi taraftar olursa olsun, lig puan tablosunu açıp baktığı zaman Antalyaspor’un liderin iki puan gerisinde dördüncü sırada olduğu görse şöyle bir arkasına yaslanıp keyiflenir…

Büyük Hedefe Hayır
3 Ekim 2018 08:29

Hangi taraftar olursa olsun, Süper Lig puan tablosunu açıp baktığı zaman Antalyaspor’un liderin iki puan gerisinde dördüncü sırada olduğu görse şöyle bir arkasına yaslanıp keyiflenir. Sevdalısı olduğu takımda işlerin yolunda gittiği apaçık ortadadır.

Sezon başı karalar bağlanan dönemde, takımda Süper Lig tecrübesi yüksek oyuncuların bolluğundan bahsetmiştim. Çok da karamsar olunmaması gerektiğini belirtmiştim. Son duruma bakılırsa epey haklı çıktım.

Ankaragücü galibiyeti bir kez daha gösterdi ki, lige yeni çıkan takımlara karşı tecrübeli Antalyaspor kadrosu istediğini almayı bildi. Kalesinden defansına, orta sahasından forvetine kadar Süper Lig tecrübesi olan, kaliteli oyunculardan kurulu Antalyaspor yoluna dolu dizgin devam ediyor.

Durum çok açık ve net çok başarılıyız. Bu başarı nereye kadar gidecek bilmem fakat temennim nazara gelmeden böyle devam etmesi yönünde… Çok büyük bir amaç koymamak ve durumdan keyif almak gerekiyor. Büyük amaçlarla hedefler, bu tılsımı bozabilir.